Divanev, Yeni Koleksiyonlarını Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda Tanıtacak

Yataş Grubu’nun hızla büyüyen mobilya markası Divanev, 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan  Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda yeni koleksiyonlarını tanıtacak. Türkiye ve dünyada toplam 100 satış noktasına ulaşan Divanev, yurt içinde ilçelere kadar yayılma stratejisi doğrultusunda yeni yatırım fırsatları sunacak.

Divanev İstanbul Mobilya Fuarı

Yataş Grubu’nun hızla büyüyen markası Divanev, 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Mobilya Fuarı’nda 8.Hall, 812 nolu standında yeni mobilya koleksiyonlarının yanı sıra uyku dünyasından yeni yatak baza başlık setlerini de ziyaretçilerin beğenisine sunacak. 

Yataş Grup güvencesi ile dünya çapında 100 satış noktasına ulaşan Divanev, Türkiye’de ilçelere kadar yaygınlaşma hedefi ile büyüyor. 2022 yılında ürün portföyünün yüzde 40’ı yenilenen Divanev’in bu değişimi 2023 yılında da hız kesmeden devam ederek, yenilikçi ve modern çizgisinin fonskiyonellikle birleştiği ürünleriyle geniş bir tüketici kitlesinin beğenisini kazanıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)