Doğadan Aldığımızı Geri Veriyoruz!

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden etkilenen illerimiz için kolları sıvadık. Yıkılan her ağacın yerine bir ağaç dikerek, memleketimizin yeniden eskisi gibi yeşil olmasına katkı sağlamak ve gelecek nesillerimize bol oksijenli bir dünya bırakmak istiyoruz.

Mobilya ve dekorasyon sanayinin temel ham maddesinin ağaç olması sebebi ile her yıl milyonlarca ağaç kesiliyor. İnsanların ihtiyaçları için kesilen ağaçlar nedeni ile dünyamızdaki oksijen kaynağı büyük ormanlar tükeniyor dünya hızla çölleşiyor. Bunun yanı sıra ülkemizde meydana gelen büyük depremlerden oluşan yıkımlarda da birçok doğal yaşam alanımızın tahrip olmasının derin üzüntüsünü yaşamaktayız

Doğadan aldığımızı geri veriyoruz.

Asortie Mobilya olarak uzun yıllardır “Doğadan Aldığımızı Geri Veriyoruz” kampanyası ile, ormanlarımızdan emanet olarak aldığımız ağaçları geri vermeyi hedefleyen çalışmalar yapmış olmaktan mutluyuz... Bununla birlikte bu sene de ülkemizde yaşanan deprem felaketinden etkilenen illerimiz için kolları sıvadık.

Satın alınan her ürün için bir fidan

Asortie Mobilya olarak bugüne kadar 1000’den fazla fidan diktik. Bu güzel faaliyete müşterilerimizi de ortak yapmayı ve birlikte daha fazla fidan dikmeyi istiyoruz. Bu bağlamda Asortie Mobilya’dan ürün satın alan müşterilerimizin ve onların aile bireylerinin adına deprem bölgelerinde de fidan dikimi yapacağız ve hep birlikte yaralarımızı tedavi etmeye devam edeceğiz. 

Fidan dikimlerinden sonra, bununla ilgili bir sertifikayı talep edilirse posta veya e-mail olarak gönderiyoruz. Müşterilerimiz isterlerse de onlara saksıdaki fidanları hediye ediyoruz. Böylece müşterilerimiz hatıra olarak aldıkları fidanları kendi istedikleri bir yere de dikebilirler.
 Kampanya Detayları:

  1. Kampanyaya ürün fiyatına bakılmaksızın her Asortie müşterisi katılabilir.
  2. Ürün satın alan her aile bireyi için 1 adet fidan dikilir.
  3. Dikilen fidanlar ile ilgili talep edilirse sertifika düzenlenir.
  4. Asortie Mobilya A.Ş kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)