Doğal Taş ve Doğal Şıklık; Efesus Stone

Reisoğlu Mermer’in Efesus Stone markasıyla sektöre sunduğu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı inşaat dünyasının, mimarların ve tasarımcıların istek ve ihtiyaçlarına etkin bir şekilde cevap veriyor.

Dünya çapında doğal taş pazarlarında aranılan bir marka olan Efesus Stone, kendi bünyesinde bulunan proje ve tasarım bölümüyle de doğal taşta moda ve trendlere öncülük eden bir çizgi ile kusursuz projelere imza atıyor.

Türkiye´nin önde gelen doğal taş firmalarından Reisoğlu Mermer, 1943 yılından beri traverten, mermer, bej mermer, andezit, oniks, limra, bazalt ürünlerinin imalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapıyor. Üretim kapasitesi 80.000 m³ olan 3 fabrikasından yılda 1.250.000 m² ürün elde ediliyor. İnşaat ve peyzaj firmalarından toptancı ve perakendecilere kadar dünya çapında dağıtım yapan Reisoğlu Mermer’in ürün gamında doğal taştan blok, plaka, fayans, mozaik, cnc, waterjet ürünleri yer almakta.


Reisoğlu Mermer’in Efesus Stone markasıyla sektöre sunduğu ürünleri yurtiçi ve yurt dışı inşaat dünyasının, mimarların ve tasarımcıların istek ve ihtiyaçlarına etkin bir şekilde cevap veriyor.

Dünya çapında doğal taş pazarlarında aranılan bir marka olan Efesus Stone, kendi bünyesinde bulunan proje ve tasarım bölümüyle de doğal taşta moda ve trendlere öncülük eden bir çizgi ile kusursuz projelere imza atıyor.

Doğal taş koleksiyonuyla doğal şıklığı iç ve dış mekân tasarımlarına taşıyan Efesus Stone, işlenebilir, dayanıklı, koruyuculu ve yalıtımlı birbirinden şık doğal taş tasarımlarıyla her zevke özel seçenekler sunuyor. Mimari projelerin vazgeçilmezi haline gelen Efesus Stone, 4500’ün üzerinde ürün seçeneği ile mimari ve inşaat projelerinin aranan çözüm ortaklarından biri olmayı başarmış. Yüzde 85 yurtdışı ağırlıklı çalışan firmanın sağlamış olduğu doğal taş grupları; traverten, mermer, bej mermer, limestone, andezilt, onyx ve bazalt.

Etiler ve Kadıköy mağazalarında müşterilerinin beğenisine sundukları plaka, tezgah, basamak, mozaik, lavabo, duvar dekorasyonu vb. doğal taş ürünlerini iç ve dış mekanlarınıza taşıyarak yenilikçi bir ruhla kusursuz proje ve tasarımlara imza atıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)