Elif Arslan Interiors’a European Property Awards’dan Ödül

Elif Arslan Interiors’a European Property Awards’dan Ödül

Elif Arslan Interiors tarafından iç mimari projesi ve uygulaması hayata geçirilen BY Residence “European Property Awards 2023-2024” kapsamında “Five Star Best Residential Interior Apartment” ödülüne layık görüldü. Proje aynı zamanda, Arabistan, Avrupa, Afrika, Kanada, Orta ve Güney Amerika, Karayipler, ABD, Birleşik Krallık ve Asya Pasifik bölge kazananlarının uluslararası alanda değerlendirileceği “International Property Awards 2023-2024” adayı olmaya hak kazandı. 

Mimari, iç mimari ve gayrimenkul alanlarında Avrupa’nın pek çok farklı ülkesinden projenin yarıştığı, 30 yıldan bu yana devam eden, European Property Awards 2023 -2024 ödülleri, Londra’da gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Firma kurucusu Elif Arslan Ergün ödülünü Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yöneticilerinin takdimi ile aldı.

Tasarıma ve mimarlığa olan tutkusu çocuk yaşlarda başlayan Elif Arslan Ergün, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Milano’ya giderek Scuola Politecnica di Design’da master derecesini tamamlamıştır. Elif Arslan Interiors’ta ekibiyle birlikte konut ve mağaza alanlarında tasarım, uygulama ve proje danışmanlığı hizmetleri vererek çalışmalarına devam etmektedir.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)