Evinizin Tarzına Enza Home Dokunuşu

Her zevke hitap eden, göz alıcı koleksiyonlarıyla fark yaratan Enza Home’un halı koleksiyonuna eklenen Maggie, Terraco ve Taos Halılar özgün tasarımları ve sofistike şıklıklarıyla stilinizi yaşam alanınıza yansıtmanıza olanak tanıyor.

Enza Home

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara “En Çok Sen” diyerek benzersiz tasarımlar sunan Enza Home ,koleksiyonlarına birbirinden şık ve estetik halıları eklemeye devam ediyor. Enza Home halı koleksiyonuna yeni katılan Maggie Halı, özel el dokuma örgü desenleri ile el işçiliğinin nitelikli zarafetini yaşam alanlarına taşıyor. Birinci sınıf doğal yün ipliği sayesinde doğal ve dayanıklı bir yapıya sahip olan Maggie Halı, geleneksel dokuma tekniğini çağdaş bir tarzda yorumluyor. Maggie Halı, natürel görüntüsüyle evinizde benzersiz bir tarz yaratıyor.

Doğal jüt lifleri ve el dokumasını kusursuz bir şekilde buluşturan Terraco Halı, yaşam alanlarına karmaşadan uzak modern bir karakter kazandırıyor. Parlak görüntüsüyle dekorasyonda canlı bir etki yaratırken, antistatik özelliği sayesinde rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Geri dönüşümlü ve çevre dostu bir ürün olan Terraco Halı, doğal ve dayanıklı yapısı ile formunu uzun yıllar koruyor.

Bukleli örgü dokuya sahip özel tasarımıyla minimal bir estetik sunan Taos Halı, İskandinav tarzın sofistike şıklığını yaşam alanlarına getiriyor. Örgü saçaklı tasarımıyla çok zarif görünen Taos Halı, 1. sınıf doğal Tencel ipliğinin dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabiliyor. Antrasit, krem/ bej ve gri/bej olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunan Taos Halı, 4 ayrı boy alternatifiyle de farklı büyüklükteki alanlarda kullanılabiliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)