Filli Boya ve Ümit Ünal’dan Renkli Tavsiyeler

Filli Boya, “Ümit Ünal ile Geleceğin Renkleri” etkinliğinde; dekorasyon, renk, moda ve yeni trendlere önem veren kullanıcıları moda tasarımcısı ve trendsetter Ümit Ünal ile buluşturdu.

Filli Boya’nın geleceğin trendlerini ortaya koyduğu Coloration 2015-16 Renk Eğilimleri koleksiyonunun Palladium AVM’deki tanıtımları sırasında çekilişe katılarak etkinliğe katılma şansı yakalayan 10 kişi Ümit Ünal ile renkli bir sohbette bir araya geldi.

31 Mayıs Cumartesi günü Palladium’da, samimi bir sohbet eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikte Ümit Ünal, katılımcılara giyimden dekorasyona doğru renk kullanımları konusunda deneyimlerini aktardı.

Ümit Ünal; hangi rengin, hayatın hangi alanlarında, ne şekilde kullanılacağı konusunda katılımcılara tavsiyelerde bulunduğu etkinlikte, modayı yansıtan renklerin kendimizi ifade etmedeki öneminden de bahsetti. Etkinlikte; yaşam alanlarında, mutfaktan salona, yatak odasından banyoya kadar kullanılacak olan renkleri seçerken dikkat edilmesi gereken püf noktaları ve günlük hayatta ihtiyacımız olan stil tüyolarını paylaştı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)