Flokser Kimya Creainject 90 İle Hızlı Su Yalıtımı Sağlıyor

Sektörün ihtiyaçlarına göre inovatif ürünler geliştiren Flokser Kimya, yeni ürünü Creainject 90 ile beton, taş veya tuğladan yapılan yapıları su ve nemin olumsuz etkilerinden koruyor. Tünel ve otoyol, HES ve baraj, yer altı galerileri ve temellerde de kullanılabilen Creainject 90, su ile temas ettiği alanda reaksiyona girip şişerek yalıtımı sağlıyor.

Flokser Kimya Creainject 90

Dünya üzerinde 55’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek inşaat, terlik ve taban, mobilya, otomotiv, yapıştırıcı, beyaz eşya, izolasyon sektörlerinde poliüretan, poliüre, poliester ürünleriyle birçok sektöre inovatif çözümler sağlayan Flokser Kimya’nın Ar-Ge merkezinde geliştirip ürettiği Creainject 90, üstün teknik özellikleriyle pek çok ihtiyaca cevap veriyor. 

Çok ince boşluklar dahi doldurulabiliyor

Solvent içermeyen aromatik poliüretan prepolimer yapıya sahip Creainject 90, reçinesi ve katalizör bileşeni enjeksiyon öncesinde karıştırılarak tek bileşen halinde su sızıntısının olduğu alanlara enjekte ediliyor. Enjeksiyon sonrasında su ile hızlı bir şeklide reaksiyona giriyor ve şişerek su sızıntılarının olduğu boşlukları yarı-sert poliüretan köpük formunda dolduruyor. Böylece CREAINJECT 90, yer altı yapılarındaki su sızıntılarının durdurulmasında, su içeren boşlukların doldurulmasında, beton ve yığma yapılarda çatlak enjeksiyonunda, tünellerde ve otoyollarda, HES ve baraj projelerinde, beton kaplamalarda, yer altı galerileri ve temeller gibi çok çeşitli alanda kullanılabiliyor. BS EN 1504-5:2004 standardı kapsamında CE sertifikalı olan CREAINJECT 90, solvent içermiyor, uygulama kolaylığı ve su sızdırmazlığı sağlıyor. 

Düşük viskozitesi ve akışkanlığı sayesinde kılcal boşluklara bile kolaylıkla nüfuz eden ve düşük sarfiyatla sonuç veren Creainject 90, ekonomik bir ürün olmasıyla da dikkat çekiyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)