Gayrimenkulde Kadın Liderler Gelişim Programı Başlıyor!

Gayrimenkulde Kadın Liderler Gelişim Programı, 23 Mart'ta başlayacak ve son başvuru tarihi 15 Mart olarak belirlendi. Program, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM), Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (GYODER) ve Gayrimenkulde Kadın Liderler (GKL) platformu iş birliğiyle düzenleniyor.

Gayrimenkulde Kadın Liderler Gelişim Programı

Programın amacı, gayrimenkul sektöründe çalışan kadınlara liderlik becerileri, kurumsal sürdürülebilirlik ve yönetişim anlayışı ile vizyoner bir bakış açısı kazandırmaktır. Akademik kadro ve sektör liderlerinin katkılarıyla hazırlanan program, online dersler, konuk konuşmacılar, mentorlük ve networking gibi etkinliklerle desteklenmektedir.

Eğitim içeriği, Liderlik ve Etkin İletişim, Etkin Yönetim, Yeni Dünya Düzeni ve Gayrimenkul Sektörüne 360 Derece Bakış olmak üzere dört modülden oluşmaktadır. Program süresi toplamda 72 saat olup, çarşamba akşam ve cumartesi sabahları olmak üzere haftada 6 saatlik dersler şeklinde planlanmıştır. Ayrıca fiziksel olarak gerçekleştirilecek dersler için katılımcılar Boğaziçi Üniversitesi'nde bir araya geleceklerdir.

Programa başvuru için adayların kadın olması, üniversite mezunu olmaları ve en az 5 yıldır gayrimenkul sektöründe çalışıyor olmaları gerekmektedir. Başvuruları değerlendirecek olan kurula özgeçmiş ve motivasyon mektubu ile başvurulması gerekmektedir.

Programa kabul edilecek katılımcı sayısı maksimum 25 kişi ile sınırlıdır. Başvuruların son tarihi 15 Mart'tır.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)