EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Gerflor Referans Ödülleri”nde 2.lik Ödülü Şişli Memorial Hastanesi Pediatri Bölümü'ne Verildi.

Şişli Memorial Hastanesi Pediatri Bölümü zeminleri “Gerflor Referans Ödülleri”nde (Gerflor Job Referance Award) 2.lik ile ödüllendirildi.

4 aylık bir süreç sonunda, 38 ülkeden 160 projenin katılımıyla gerçekleşen en iyi Gerflor uygulamasının seçildiği "Job Reference Award" sahiplerini buldu. Oylama sonucunda Türkiye'den Şişli Memorial Hastanesi Pediatri Bölümü projesi 2.lik ile ödüllendirildi.  Memorial Hastanesi tarafından proje yönetimi hazırlanan projede, hastanenin girişi, resepsiyon, bekleme salonları ve koridorlarda Gerflor ürünleri kullanıldı.

Hastanede Taralay Impression ve Uni Comfort Serisi Kullanıldı

Gerflor, ilkini 2015 yılında düzenlediği "Job Reference Award" ile projelerinde Gerflor ürünleri kullanan müşterilerini ödüllendiriyor. 2016 yılında ikincisi gerçekleştirilen, 38 ülkeden 160 projenin katıldığı ve 4 aylık bir süreç sonunda global oylamayla en iyi Gerflor uygulamasının seçildiği yarışmada Şişli Memorial Hastanesi Pediatri Bölümü projesi 2.lik ile ödüllendirildi. Finale kalan 20 proje arasından jürinin belirlediği en yaratıcı ilk 3 proje şunlar oldu:

1.lik ödülü: A. Pugliese Hastanesi (İtalya)

2.lik ödülü: Şişli Memorial Hastanesi Pediatri Bölümü (Türkiye)

3.lük ödülü: Olimpik Eğtim Merkezi (Polonya)

İkincilik ödülünü kazanan Şişli Memorial Hastanesi Pediatri Bölümü uygulamasında giriş, resepsiyon, bekleme salonları ve koridorlar olmak üzere toplam 200 metrekarelik alanda Taralay Uni Comfort ve Taralay Impression Comfort ürünleri kullanıldı. Yüksek aşınma dayanımına sahip Taralay ürünleri Protecsol yüzey koruma kürüyle ömrü boyunca cila gerektirmiyor; aynı zamanda çok iyi ses izolasyonuna, yenilikçi tasarım ve geniş renk seçeneğine sahip.

Yaktaş, Hijyenik Ürünleriyle Sağlık Yapıları Zeminlerinin Vazgeçilmezi

Yaktaş çok önemli projelerde mimarların çözüm ortağı olmaya ve zeminler söz konusu olduğunda en yetkin uygulamaları gerçekleştirmeye devam ediyor. Sağlık sektöründe çok önemli projelerin zemin çözümlerini sağlayan Yaktaş, temsil ettiği ürünlerin geniş renk ve desen olanaklarıyla sağlık mekânlarında her alanı özelleştirmek için çözümler sunuyor. Leke tutmayan, hijyenik, kolay temizlenen ürünleriyle, mekanlara teknik performans sağlarken, kullanıcıların sağlığını ve çevreyi de koruyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)