GHO Now Gayrimenkul Çiğli'de Kapılarını Açtı

Türk tipi gayrimenkul danışmanlığı modeliyle hizmet veren Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı'nın (GHO) Çiğli ofisi düzenlenen bir kokteylle hizmete açıldı. Açılışta konuşan GHO Now Gayrimenkul Kurucusu Mimar ve İç Mimar Özgür Ali Karaduman, tüm konuklara bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.Gayrimenkulün tüm alanlarında hizmet verdiklerini belirten Karaduman, villa, arsa, bireysel konut satış kiralama ve ticari alanlarda uzmanlaşan toplam 8 kişilik profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

GHO'nun her yeni ofisle beraber gücüne güç kattığını dile getiren Genel Müdür Özkan Yalaza da, “Ülke çapında neredeyse her ay kurulan yeni bir GHO ofisiyle birlikte sektördeki büyümemizi sürdürüyoruz. Ofisler arasındaki bilgi akışı ve sistem üzerinden portföy paylaşımıyla birlikte geniş bir hizmet ağı kurduk. Müşterilerimize hızlı yanıt verebiliyoruz. GHO olarak yakaladığımız sinerjiyi tüm ofislere yaymak ve herkesin kazançlı çıkacağı bir çalışma sistemini yaygınlaştırmak istiyoruz.” diye konuştu.

İZMİR'İN KUZEYİNE TALEP ARTIYOR

İzmir'in kuzey aksının önemli bir potansiyel taşıdığını belirten GHO Kurucusu Hasan Can Çalgır da GHO Now Gayrimenkul'ün bu bölgede artan taleple birlikte önemli işlere imza atacağını belirtti.

GHO Now Gayrimenkul Çiğli

Çalgır, “Yaklaşık bir buçuk yıl önce GHO bünyesinde kurduğumuz Taş Ev Türkiye markasıyla da yapı sektöründe büyümeyi sürdürüyoruz. Bizi diğer gayrimenkul firmalarından ayıran farkımız, inşaat tarafımız. Biz kuruluş aşamasından beri bir emlak franchise'ı değil bir gayrimenkul franchise'ıyız. Her türlü betonarme inşaatı da yapıyoruz ama bizim için önemli olan taş evler. Şu anda GHO ofisleri içinde Taş Ev Türkiye ile ilgili her türlü bilgiyi müşterilerimize sunuyoruz. Bunu müşterilerimize daha iyi yansıtmak en büyük hedefimiz. Aramıza katılan Özgür Ali Karaduman'ın mimarlık mesleğiyle birlikte de sadece İzmir'de değil Ege bölgesinde de Taş Ev Türkiye konusunda gücümüze güç katacağız.” ifadelerini kullandı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)