Hager'den Pratik Tasarım: Yeni Golf VS ve VF Serisi

Hager I Berker, yeni Golf sigorta kutuları VS ve VF serisi ile kurulumu daha hızlı ve verimli hale getiren fonksiyonel bir ürüne imzasını attı. Markanın geliştirdiği ‘Müşterilerimizin Sesi’ programı dahilinde tüm dünyadan profesyonellerin fikriyle şekillenen yeni golf kutuları, kutu içerisinde çalışmayı kolaylaştırıyor, kolay kurulum artısı sağlıyor, tüm ihtiyaçları tek kutuda buluşturuyor ve tasarım ayrıntılarıyla projeye değer kazandırıyor. 

Konut ve ticari yapılar için yeni bir standart oluşturarak tüm ihtiyaçları tek kutuda buluşturan Golf sigorta kutuları, VS ve VF olarak iki ana seriden oluşuyor. Sıva altı (VS) ve sıva üstü (VF) olarak ayrışan sigorta kutuları, kutu içerisindeki geniş alanlar, kablo giriş tasarımları, kurulum ipuçları ve kolay erişilebilir DIN ray anahtar deliği sabitleme noktaları ile kablolama ve montaj esnasında ekibe kolaylık sağlıyor. Net ve açık bir tasarım olması dolayısıyla teknik ekip sigortaları kaldırmadan DIN ray vidasına ulaşıp montajı tamamlayabiliyor. Kolay montaj özelliği ile dikkat çeken Golf sigorta kutularında özellikleri ve kurulumu anlatan bilgiler yer alıyor. Böylelikle montaj esnasında teknik ekibin broşür kullanımına gerek kalmadan zamandan tasarruf sağlanıyor. 

Kurulum esnasında 180° döndürülebilen kutuların kablo ve kablo kanalı girişleri kademeli ebatlarda tasarlanarak kurulum esnekliği sağlıyor. Hager kablo klipsleri ve kablo bağları ile patentli kablo yönetimi sunan tasarımda 90° dönebilen vidalar sayesinde hızlı ön kapak ve sigorta kutusu kurulumu tamamlanabiliyor. Ön kapağı sabitlemek için vidaları 90° (çeyrek tur) çevirmek yeterli oluyor, tasarıma monte, hızlı sabitlenen vidalar kaybolmuyor. Terminal klemensleriyle nötrleme ve topraklama desteği de sunan tasarımda DIN rayına takılan cihazların altında ve üstünde etiketleme bölümü bulunuyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)