EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Hem Gösterişli Hem Minimal; Viko’dan Ultima Eloxal…

Yaşam alanlarımıza değer katmanın ve yenilemenin en özel yolu dekorasyonda yapacağınız küçük farklılıklardan geçiyor. Mekanın ruhunu, dokusunu, tarzını ve stilini belirlerken ya da tamamlarken elektrik anahtarları ve prizlerin önemini de göz ardı etmemek gerekiyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörüne sunduğu yeniliklerle öne çıkan ve ileri teknolojiyi estetik tasarımlarla buluşturmayı başaran Viko, Ultima Eloxal modelleri ile mekanlara özel bir hava katıyor.

Viko, ULT serisi ile zarafet ve incelikle çizdiği sınırları çok daha ileriye taşımayı başarıyor. Yenilikçi ürünleriyle Viko’nun Thea ailesine dahil ettiği en yeni modüler seri Ultima, yaşam alanlarına ve dekorasyon dünyasına kattığı üst seviyede şıklık, konfor ve ayrıcalıkla öne çıkıyor.


Kendine has özel bir dokuya sahip olan Ultima Eloxal modelleri ise “Bronz, Gümüş ve Siyah” renkleriyle farklı bir duruş arayanlara sesleniyor. Sağlam görünümünü üstün tasarım özellikleriyle birleştiren Ultima Eloxal, sıra dışılığı yaşam alanlarına taşımak isteyenler için alışılmışın ötesinde alternatifler sunuyor.

Keskin hatlara ve soylu renklere sahip, minimalist Ultima Eloxal modelleri kullanıcılara estetik ve ergonomiyi bir arada sunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)