​Hintli İnşaatçılar İtalyan ISVEA’yı İstanbul’da Tanıdı

53 yıllık köklü geçmişi ile vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin seçkin İtalyan markası ISVEA, Hindistan İnşaat ve Gayrimenkul Federasyonu (CREDAI) tarafından düzenlenen organizasyonda Hindistan’ın önde gelen inşaat ve gayrimenkul şirketlerinden 750 iş adamıyla İstanbul’da bir araya geldi.

1999 yılından bu yana Hindistan’ın inşaat ve gayrimenkul sektörünün temsilcilerinin bir araya geldiği önemli bir yapı olan Hindistan İnşaat ve Gayrimenkul Federasyonu (CREDAI) bu yılki toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi. Hindistan’ın 23 eyaletinden 154 şehrinden 11.500 üyesi bulunan CREDAI, Hindistan’ın inşaat ve gayrimenkul sektörlerine yön veren önemli oluşumlarından biri.

13-14-15 Ağustos tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Centre’da gerçekleşen organizasyon için Hindistan’ın inşaat ve gayrimenkul sektöründen 750 üst düzey yöneticisi İstanbul’da buluştu.

ISVEA’nın İtalyan Tasarımları Hintli İşadamlarını Büyüledi

ISVEA, bu büyük organizasyonda Hintli heyete özel bir sunum gerçekleştirdi ve üç gün boyunca fuaye alanında Sott’Aqua’dan Soluzione’ye, Eleganza’dan Valente’ye, SistemaY’den Viva’ya ve Mükemmel Klozet’e kadar pek çok özel tasarımını sergiledi.

Tasarımlarıyla dünya genelinde adından söz ettiren İtalyan ISVEA’nın CDO'su (Chief Design Officer) Ettore Giordano dünyanın en kalabalık ikinci nüfusuna sahip ülkesi Hindistan’da inşaat ve gayrimenkul sektörüne yön veren kalabalık heyete İtalyan tasarım kültürünü, sektördeki önemini ve bu kültürün farklı kültürlere başarıyla nasıl entegre edildiğini özel bir oturumda anlattı.

Tasarım Gücümüz Farklı Kültürlerin Tercih Sebebi

Tüketicilerin tasarım konusunda oldukça duyarlı ve ilgili hale geldiğini vurgulayan Ettore Giordano; "Ekip olarak; İtalya'nın olağanüstü tasarım kabiliyetini kullanarak, en kullanışlı ve uyumlu ürünleri ortaya çıkarmak üzere çalışıyoruz. Tasarım gücümüzle birlikte farklı kültürlerin tercih ettiği bir marka olma yolunda ilerliyoruz. İtalyan tasarım anlayışına getirdiğimiz inovatif yaklaşım ile birlikte her zevke hitap eden, her banyoya uyarlanabilen, farklı alanlar için farklı çözümler sunabilen bir marka olduk. Modern ve özgün banyo mekanları sunmak için değişik alan çözümlerine karşı işlevsel yaklaşımımız, bizi diğerlerinden ayıran en önemli farkımız. Tasarım ekibimiz en şık ve ilginç İtalyan tasarımlarını kullanıcılara avantaj sağlayacak işlevselliğiyle mükemmel bir şekilde birleştirerek hayata geçiriyorlar. Bunun için de çok iyi araştırıyor, gözlemliyor ve buna göre tasarlıyoruz" dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)