Homebyme ile Tüketiciler Evlerini Üç Boyutlu Deneyimle Dönüştürebiliyorlar

Dassault Systèmes, ev ortamını hayal etmenizi ve yönetmenizi sağlayan tüketicilere yönelik Homebyme 3D deneyiminin tarayıcı tabanlı sürümünü piyasaya sürdü. Homebyme, ev mobilyaları ve iç mekan dekorasyonu projelerinizi dönüştürmek, bu dönüşümü gerçekçi bir 3D ortamında görselleştirmek, tüketiciler ile ev profesyonelleri arasında iletişim kurmak amacıyla kapsayıcı ve etkileşimli bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bunun için ise 3DVIA uygulamalarından faydalanıyor.

Teknoloji, tüketicileri giysileri, takıları ve diğer eşyalarını özelleştirmeleri için güç verirken Homebyme’in web üzerindeki sanal uygulamaları bu becerileri evinize taşıyor. Kullanıcılar, satın almaları, projeleri veya tadilatlarından önce kişiselleştirilmiş mobilyalarını, döşemeyi, duvarları, yerleştirmeleri ve tasarımları çevrimiçinden sanal olarak görüntüleyebiliyor. Mobilyalar marka, tür, renk veya kumaşlarına göre filtrelenebiliyor. Odalar özel aydınlatma altında veya farklı arka planlarla çevrelenmiş olarak görülebiliyor.

Yüksek çözünürlüklü işleme veya Cardboard sanal gerçeklik deneyimi gibi talep üzerine bulut tabanlı hizmetlerle Homebyme, tüketicilerin yeni evlerini dakikalar içinde hayata geçirmelerine olanak sağlıyor. Homebyme ayrıca, kullanıcının tasarım ortamını, şirketler, ev profesyonelleri ve diğer kullanıcıları içeren büyük bir topluluğa bağlıyor. Mobilya sağlayıcıları kolaylıkla Homebyme için içerik yayınlayabiliyor ve müşterinin evinin modellerini temel alan özel marka deneyimleri sunabiliyor. Emlakçılar, yapım aşamasından önce sanal ev sahneleme veya önizlemeler için 3D modellemelerle artı değer sunabiliyor. Mimarlar, iç mekan tasarımcıları ve inşaatçılar, birbirlerinin uzmanlıklarından faydalanmak için projeler üzerinde müşterileriyle birlikte çalışabiliyor.

Bununla birlikte, etkileşimli deneyimin bir parçası olarak Homebyme kullanıcıları, kendi projeleri için diğer kullanıcıların projelerini içeren bir çevrimiçi galeriyi temel alan ilham kaynaklarını keşfedebiliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)