​Homteks’in Yeni Sezonunda “Doğaya Dönüş” Göze Çarpıyor.

Kumaş ve duvar kaplaması üzerine dünyanın en iyi markalarının ürünlerini en iyi servisle müşterilerine ulaştırmak amacıyla 1986’dan beri faaliyet gösteren Homteks, her geçen gün trendsetter markaları bünyesine katarak, çalışmalarına devam ediyor. Homteks’in Yeni Sezonunda “Doğaya Dönüş” Göze Çarpıyor.

Homteks kumaşta dünyanın en iyi markaları olan Rubelli, Bises Novita, Lisio (İtalya), Zimmer & Rohde, Etamine, Hodsoll Mc Kenzie, Ardecora (Almanya), Warner Fabrics (İngiltere), Casamance, Camengo (Fransa), Designersguild, Royal Collection, Christian Lacroix, William Yeoward, Jasper Conran (İngiltere), Ralph Lauren (Amerika) firmalarının Türkiye distribütörüdür.


Duvar kaplamalarında ise yine dünyanın en iyi firmaları olan Omexco (Belçika), Arte (Belçika), Casamance ve Camengo (Fransa), Designersguild, Royal Collection, Christian Lacroix (İngiltere), ve Ralph Lauren (Amerika) firmalarının Türkiye distribütörüdür.

HEYECAN VERİCİ ZITLIKLARIN ESTETİK ETKİLEŞİMİ ZIMMER + ROHDE

Zimmer + Rohde Sonbahar Koleksiyonu, farklı kontrastlıkların etkilerini geniş bir yelpazede yeniden tanımlıyor. Heyecan verici zıtlıkların estetik etkileşimini ahenkle tamamlayan koleksiyon rahat, doğal ve zarif...

Koleksiyonda yer alan Porto ve Platino; canlılığı, şıklığı ve doğal görünümü ile cezbedici çeşitliliğini zarif kumaşların büyüleyici desenleriyle buluşturuyor. Zarif jakarlı kumaşların ipeksi saten yüzeyindeki kabarık desenleriyse mükemmelliği simgeliyor. Portobello ise gösterişli ipek zemini üzerindeki klasik süslemelerini gümüş, lila ve aqua renkleriyle modern bir dokunuşla sergiliyor.
Modern klasiği yeniden yorumlayan Zimmer + Rohde Koleksiyonları, koordine renkleri ve kombine tasarımlarıyla heyecan verici, gizemli ve etkileyici mekanlar tasarlamanıza yardımcı oluyor.

TASARIMLARIYLA ‘ZAMANSIZ BİR ZERAFET’ SUNAN CASAMANCE

Casamance sizi, güzel şeylere zaman ayırma lüksünü yaşayabileceğiniz bir arınmaya davet ediyor. Çiçeklerin canlılığı ve etkileyiciliği ile Métamorphose ve Effervescence yeni bir organik deneyim sunuyor. Yalın modernliği hayata geçiren bu tasarımlar, eski tekniklerin yeniden yorumlanmasıyla yaratıcılığı tetikliyor. Parıltılı tafta hışırtısı, modernize edilmiş danteller ve zamanla eskiyen mozaikler...

Özgün ve eşsiz duyguları yaşatan tasarımlarıyla Casamance, zamansız bir zerafet sunuyor...

Métamorphose Koleksiyonu

‘Çiçekler ve Duygular’ üzerine kurgulanan Métamorphose Koleksiyonu’nun ana teması ‘Doğaya Bir Övgü’. Çiçeklerin yaşam döngüsüne duyulan saygı üzerine kurgulanan koleksiyon, doğadan aldığı ilhamla bahçelerin çiçeklenme zamanını ağaç kabuğu ve yansımaların zengin dokusuyla vurguluyor. Mutluluk duygusunu coşkulu bir dille sunan bu tasarım, çiçeklerin yoğun renklerini canlılık ve heyacanla ifade ederek bir nakış gibi işliyor pürüzsüz dokusuna...

Effervescence Koleksiyonu

Duvar kağıdı koleksiyonu Métamorphose’un transfer tasarımlarından ilham alan Effervescence Koleksiyonu, hikayenin başka bir parçasına işaret ediyor.

Métamorphose’un ‘doğaya bir övgü’ temasından yola çıkan Effervescence Koleksiyonu, derin metalik renkler ile çarpıcı renklerin çeşitli ton ve katmanlarını yalın dokularla işliyor... Métamorphose’un ‘çiçekler ve duygular’ üzerine tasarlanan kurgusunun saten üzerine elle boyanarak coşkulu bir dille anlatımı ise Effervescence’i daha güçlü ve etkili kılıyor...


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)