Irmak 130 ile Doğadan İlham Alan Yepyeni Bir Palet

Türkiye’nin önde gelen boya markalarından Filli Boya, 2024'e sayılı günler kala yeni yılın renk paleti ve yılın rengini duyurdu. Yeni palet, doğadan ilham alırken, yılın anahtar rengi olan Irmak 130, öze dönüşü ve dengeyi temsil ediyor.

Filli Boya Irmak 130

Doğa, insanın en özel sırdaşlarından biridir. Mavi sularla konuşur, kararlar almak için yeşil yapraklı ağaçların gölgesine sığınırız. Hayallerimizi sıcak kumların üzerinde kurar, kuşlarla dost olur, huzuru çakıl taşları arasında buluruz. Filli Boya, yeni yılın renk paletini bu doğal ilhamdan alarak oluşturdu.

Duvarlarda Doğa Ruhu: Türkiye’nin tercih edilen boya markası Filli Boya'nın 2024 paleti, 1 anahtar ve 5 tamamlayıcı renkten oluşuyor. Palet turkuaz, deniz mavisi ve aquamarin gibi mavi-yeşil tonları içeriyor, duvarlarda doğal bir rahatlama hissi yaratıyor. Bu renkler, hem tek başına kullanılmak üzere hem de bir araya getirilerek duvarlara yaratıcı, dekoratif kombinler oluşturmak için idealdir.

Irmak 130 ile “Öze Dön, Dengeyi Yakala”: Yılın renk paletinin anahtar rengi Irmak 130, deniz, okyanus ve dingin bir ırmaktan ilham alıyor. Mavi-yeşil tonlarıyla suyun zamanla büründüğü renkleri yansıtan Irmak 130, sakinlik, huzur ve denge hissi veriyor.

Zamansız Renkler: Paletin diğer zamansız renkleri ise:

Kum taşı: İyi hissettiren, dinginleştiren, sıcak kumları anımsatan renk.

Bazalt 20: Çakıl taşlarının sıcak grisi.

Bej-i Pembe: Gökyüzünün tatlı pembeliğinden ilham alan bej alt tonlu sıcak bir pembe.

Taflan 30: Mekanlara derinlik katan koyu ve soğuk mor.

Kum Beyazı: Hafiflik ve sakinlik temsil eden, içimizi ferahlatan nötr bir beyaz tonu.

İlham Paketi Dekoratif Fikirlere Kapı Açıyor: Filli Boya, 2024 yılı renklerinden oluşan yeni bir İlham Paketi de sunuyor. Renkler, mekanın ışığı, aydınlatma rengi ve büyüklüğüne bağlı olarak farklı algılanabilir. Bu nedenle, renkleri uygulama yapılacak mekanda denemek önemlidir. İlham Paketi, duvarlarda görmek istediğiniz renklere karar veremeyenlere deneme boyunu, uygulama rulosunu ve kabını içeren bir deneyim sunar.

Bu yolla, Filli Boya ile 2024 yılında evlerinize küçük boyamalar yapabilir ve dekoratif fikirlere kapı aralayabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)