ISK-SODEX Fuarı 7-10 Şubat Tarihinde Kapılarını Açıyor

Avrasya bölgesinin en büyük iklimlendirme sistemleri fuarından ISK-SODEX, ulusal ve uluslararası markaları Türkiye’de bir araya getiriyor.

Sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının işbirliğiyle hayata geçirilen fuar, 7-10 Şubat tarihinde kapılarını açıyor.Gerçekleştirdiği ihracat artışlarıyla Türkiye ekonomisinin önemli sektörlerinden biri haline gelen iklimlendirme sanayi, başarısını 7-10 Şubat tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ISK-SODEX fuarında taçlandırmaya hazırlanıyor. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından ISKAV, DOSIDER, İSKİD, İZODER, TTMD, POMSAD, SOSİAD, ESSİAD, MTMD ve KBSB işbirliği ile organize edilen Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen ISK-SODEX’e bu yıl 44 ülkeden binin üzerinde firma katılacağı bildirildi. Sektörün oyuncularını bir araya getirecek olan fuarda ısıtma, soğutma, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat ve su arıtma alanlarında faaliyet gösteren firmalar yeni ürün ve hizmetlerini sergileyecek. Ayrıca, enerji verimliliği ve bina otomasyon ürün grupları ile fuarın her zamankinden daha zengin bir deneyim sağlayacağı ifade edildi.

80 binin üzerinde ziyaretçi beklenen fuarda, destekleyici programların yürütüleceği, katılımcı ve ziyaretçilere tanışma, iş bağlantıları kurma, bilgi ve deneyim paylaşımı konusunda yeni imkanlar sunulacağı belirtildi. Bu yıl ilk kez oluşturulan Forum Alanı’nda ise katılımcıların yeni ürün, hizmet ve teknolojilerini, ziyaretçilere tanıtma imkanı sunacağı ifade edildi.

İklimlendirme sistemlerinin geleceğini etkileyen dijitalleşme, verimlilik gibi konular da fuar süresince düzenlenecek toplantılarda masaya yatırılacağı belirtildi. Birçok dernek ve oda sektörün tüm paydaşları arasındaki diyaloğu artırmak amacıyla bu yıl ilk defa seminer ve konferans düzenleyeceği, sektör temsilcilerinin deneyimlerini paylaşacakları bu seminerlerde rüzgarsız teknolojilerden enerji verimliliğine ve ileri teknolojili ürünlerden endüstri 4.0’a kadar birçok konunun tartışmaya açılacağı açıklandı.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)