İstanbul Serbest Mimarlar Derneği, Projelerini Işık Galeri’de Sergiliyor

İstanbul Serbest Mimarlar Derneği, 19 Ocak’ta Teşvikiye’deki FMV’na ait Galeri Işık’ta, üyelerinin projelerinden oluşan bir sergi açıyor. 

Duravit sponsorluğunda düzenlenen ve “Kağıttan Yere, Yerden Duvara” adıyla açılacak sergide, dernek üyelerinden 40 mimarın son yıllarda inşa edilmiş projelerinin dijital görüntüleri mimarlık meraklılarına sergilenecek. 

İstanbulSMD 2015-2016 yönetim kurulunun organizasyonu ile düzenlenen sergi, kentsel konular üzerinde konuşmaları ve TV programları da bulunan pazarlama uzmanı Levent Erden tarafından verilecek ve kent, mimarlık ve hız ilişkisine dayalı “İstanbul Kafası” konferansı ile açılacak. Konferansın ardından düznelenecek açılış kokteyli ile 3 Şubat’a dek açık kalacak sergi ziyaretçilerin görüşüne sunulacak. 

Levent Erden:
L’Oreal ve Pepsi Co Türkiye genel müdürlüğü;  Klan- Eurorscg – Havas grubunun Ceo’luğunu yaptı. Bilgi Üniversitesi kurucularından, halen Next Academy İnteraktif Pazarlama yüksek Lisans programı yöneticisi. NTV’de yayınlanan “İstanbul Kafası” adlı şehir, tarih, sanat programı yapıyor.

Sergi Künyesi

Grafik Tasarım
Emre Çıkınoğlu

Sergi tarihleri
19 Ocak - 3 Şubat 2017

Yer
Galeri Işık Teşvikiye, İstanbul (Fevziye Mektepleri Vakfı)

Sponsor
Duravit

Destekçiler
Feyziye Mektepleri Vakfı
SALT
Özler İskele
Planlux Aydınlatma


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)