ISVEA’dan Karakteristik Bir Tasarım: Roll’s

Özgün tasarımları ile adından sıkça söz ettiren İtalyan ISVEA'nın, karakteristik hatlarıyla dikkat çeken serisi “Roll’s” banyolara asil bir hava katıyor.

Banyolardaki tasarım anlayışına yepyeni bir soluk getiren ISVEA’nın zamana meydan okuyan serisi Roll’s, karakteristik ve kendinden emin hatları ile banyolarda asaletin simgesi olacak. Tasarımındaki sade çizgilerle banyolara modern bir görünüm kazandıran Roll’s, yalın bir forma ve karizmatik bir duruşa sahip. 

Art.Lab tarafından tasarlanan Roll’s, zamana meydan okuyan tasarımıyla dikkat çekiyor. Zamansız şıklık anlayışından yola çıkarak tasarlanan Roll’s Serisi, sofistike ve rafine zevke hitap ediyor. 

Banyolar için bütünsel çözümler sunuyor!

Kullanım kolaylığını ön planda tutanlar için özel olarak tasarlanan Roll’s, 45 cm ve 65 cm boyutlarındaki tezgah üstü lavabo seçenekleriyle farklı ebatlardaki tezgahlara uygulanarak her banyoya uyum sağlayacak bütünsel çözümler sunuyor. Seride yer alan Roll’s Asma Klozet ise “Smart Fix” özelliğiyle kolay ve hızlı montaj imkanı sunuyor. Ayrıca yavaş kapanan klozet kapağı ile de güvenli bir kullanım sağlıyor. 

Modern ve maksimal formlu çanak lavabolar

Modern ve maksimal formlu çanak lavaboları ile dikkat çeken Roll’s, moda yaratan tasarımıyla da banyoları sıradanlıktan çıkarıyor. Serideki diğer ürünler ile mükemmel bir uyum sağlayan Roll’s Lavabolar, banyolarında estetik ve şık bir görünüme önem verenlerin beğenisine sunuluyor.  


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)