​Kalebodur’un ödüllü serisi

Kalebodur’un ödüllü serisi ‘Hexagon’da
 bütün karşıtlıklar ahenk içinde“Yaratıcılığınızın yapı taşı” sloganıyla, mimarlar ve tasarımcılar için özel ürünler geliştiren Kalebodur, geçmiş ve modernin zarif birlikteliğini yeni serisi Hexagon’da buluşturuyor. 

Türkiye’nin en prestijli tasarım ve inovasyon organizasyonlarından ‘Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde, kaplama malzemeleri kullanımına getirdiği yenilikçi yaklaşımdan dolayı ‘İyi Tasarım Ödülü’ne layık görülen ‘Hexagon’, sıra dışı tasarımıyla ayrıcalıklı yaşam alanları yaratıyor.Geçmiş ve modernin zarif birlikteliğinden zamansız bir şıklık yaratan Kalebodur, birbirinden bağımsız uçları ‘Hexagon’ serisinde bir araya getiriyor. Kalebodur’un Hexagon serisi ile Akdeniz’in ruhu artık istenilen her yerde. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen ‘Hexagon’da, bütün renkler ve duygular birbirinin içinde; sert ve yumuşak, sıcak ve soğuk, köşeli ve yuvarlak. 

‘Hexagon’daki bütün renkler, hem mekana apayrı bir hava katıyor, hem de bir bütünün parçası görüntüsü veriyor. Bütün karşıtlıkları ahenk içinde sunan Kalebodur’un karoları 20x20 cm ve 20x60 cm gibi sıra dışı ebatlardan oluşuyor.

‘Hexagon’ serisinin zengin dekorları iki farklı dünyayı birleştiriyor; Bold ve Heritage. Geleneksel ve modern çizgilerin iç içe olduğu seride, ‘siyah’ ve ‘krem’ renklerinin yanında ‘cotto’ ve ‘taupe’ tonlarından oluşan dört farklı rengin kusursuz uyumu öne çıkıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)