EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​Kalekim’den Mükemmel Çözümler: ‘Kalekimtozumaz’ ve ‘Ultrafugaflex Tozumaz’

Kalekim, adını tozumama özelliğinden alan ürünü ‘Kalekimtozumaz’ ve aynı özelliği taşıyan ürünü ‘Ultrafuga Flex Tozumaz’ ile ustalara sağlıklı uygulama ve son kullanıcıya daha temiz bir çevre sağlıyor.

Kalekim’in uygulayıcılar ve profesyoneller için sağlık ve konforlu bir çalışma alanı sunan C1TE sınıfı yapıştırma harcı Kalekimtozumaz, tozumayı minimuma indiren yapısıyla ev ya da ofislerinde yenileme ve tadilat yaptıran mekan sahiplerine rahat bir nefes aldırıyor.

Özel formülü sayesinde ambalajından boşaltılırken veya karıştırılırken tozumayan Kalekimtozumaz, kullanım alanında toz bulutu oluşturmuyor, kirden uzak, sağlıklı bir çalışma alanı yaratıyor. Bu sayede hem uygulayıcıları hem de ev sahiplerini memnun eden ürün; ustaya sağlıklı bir uygulama alanı yaratırken, uygulama esnasında mekanların çok daha temiz kalmasını sağlıyor. Uzun çalışma süresine sahip, çimento esaslı, kayma özelliği azaltılmış, tek bileşenli ve tozumayan seramik yapıştırma harcı Kalekimtozumaz, seramik üstü seramik kaplamalarında ve beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerinde rahatlıkla uygulanabiliyor.

Ultrafuga Flex Tozumaz zor kirleniyor, kolay temizleniyor

Kalekim’in yüksek esnekliğe sahip ürünü Ultrafuga Flex ise 2 mm’den 2 cm’ye kadar geniş bir aralıkta uygulamaya imkanı tanımasının yanı sıra, ‘Tozumaz’ versiyonuyla, özellikle kapalı alanlarda daha konforlu bir uygulama imkanı sağlıyor. Dış cephe, balkon, teras, alttan ısıtmalı sistem, depo gibi yoğun yaya ve yük trafiğinin yanı sıra ani ısı değişimlerinin olduğu yerlerde güvenle kullanılan Ultrafuga Flex Tozumaz; banyo, duş tuvalet gibi ıslak hacimlerde, mutfak gibi kolay kirlenebilen mekanlarda özellikle tercih ediliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)