Kalekim’den UV Dayanımlı Su Yalıtım Harcı: ‘İZOLATEX UV’

Kalekim’in, yapı kimyasalları konusundaki uzmanlığı ile geliştirilen İZOLATEX UV, teras, balkon ve çatılarda üzerinin kaplanmasına gerek kalmadan yüksek performanslı su yalıtım çözümleri sunuyor.

Beyaz çimento toz bileşen ve emülsiyon polimer esaslı sıvı bileşenden oluşan UV dayanımlı, esnek su yalıtım malzemesi İZOLATEX UV, özel formulasyonu sayesinde balkon, teras, çatı gibi dış mekanlarda üzerinin kaplanmasına gerek duyulmadan kullanılabiliyor. Ayrıca seramik kaplama ya da şap öncesinde kullanıma uygun olan İZOLATEX UV, fırça, mala, rulo veya sprey ile pratik bir şekilde uygulanabiliyor.

Kullanım alanı konusunda geniş bir çizgisi olan ürün; havuz gibi daimi ıslak bölgelerde, su depolarında, banyo, tuvalet gibi ıslak hacimli mekanlarda, teraslarda, balkonlarda, temel ve perde duvarlarda, deniz suyu ve buz çözücü tuzlara karşı korunması gereken beton yüzeylerin yanı sıra, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerinde kolaylıkla kullanılabiliyor.

İZOLATEX UV uygulanacak alanlarda köşe birleşim yerlerine uygulanan ‘pah bandı’ ile birlikte daha iyi ve güvenilir bir sonuç alınmasını sağlıyor. Kalekim’in ekstra elastik yapıya sahip su yalıtım bandı olan ‘pah bandı’, duvar ve zemin birleşim yerleri ile yapısal derzlerin yalıtımında kullanılıyor. UV, su basıncı ve seyreltik asidik ile alkali çözeltilere yüksek dayanıklılık gösteren ‘pah bandı’ havuz, teras, balkon, su deposu gibi ıslak hacimlere mükemmel çözümler getiriyor. Polyester file taşıyıcılı, keçe taşıyıcılı ve polyester keçe olmak üzere 3 farklı tipten oluşan ‘pah bandı’, gri ve beyaz renk seçenekleri ile tüketici ve profesyonellerin kullanımına sunuluyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)