Kalekim ‘Supertech’ ve ‘Fugatech’ ile Mükemmel Seramik Uygulamaları Sunuyor

Her yapıya özel teknik çözümler sunan Kalekim, kullanıma hazır akrilik derz dolgusu ‘Fugatech’ ve yüksek performanslı yapıştırıcı ‘Supertech’ ile uzun ömürlü ve etkili çözümler sunuyor. Kullanıma hazır ürünler, tüketici ve profesyoneller tarafından kolayca uygulanabiliyor.

Yüksek performanslı, kayma özelliği azaltılmış, akrilik esaslı pasta tipi yapıştırıcı 1230 Supertech, bina hareketlerinden kaynaklanan yüzey gerilimlerine karşı dayanıklı bir ürün olarak öne çıkıyor. 

Yüksek yapışma gücüne sahip Supertech, iç mekanda küçük ve orta ebatlı seramiklerin yer ve duvarda esnemeye maruz kalan zor yüzeyler üzerine yapıştırılmasında, alçıpanel, alçı sıva ve boyalı zeminler üzerine seramik uygulamalarında, ısı yalıtım levhaları ile dekoratif tavan kaplamalarının yapıştırma uygulamalarında pratik ve temiz çalışma imkanı sunuyor.

Esnek, su itici, 1-6 mm derz aralığı için uygun, akrilik esaslı kullanıma hazır derz dolgu malzemesi 2800 Fugatech ise, her tip ve ebattaki seramik, cam mozaik gibi kaplama malzemelerinin derz boşluklarının doldurulmasında mükemmel sonuçlar veriyor.

Esnekliği sayesinde titreşim ve deformasyonları tolere edebilen Fugatech, zor kirlenir ve kolay temizlenir. Damlacık etkisi sayesinde su iticiliğe sahip yapısıyla öne çıkan Fugatech, aşınmaya dayanıklıdır ve çatlamaz. 3 farklı renk seçeneğine sahip ürün, pratik ve temiz çalışma imkanı sunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)