Kapı Denetlemeye Teknolojik Çözüm Ezviz Akıllı Kapı Görüntüleyici

Akıllı ev elektroniği, güvenlik kameraları ve daha pek çok ürün seçenekleri ile EZVIZ dünyada milyonlarca kullanıcının kolay ve bağlantılı yaşamın keyfini çıkarmasını sağlarken, son kullanıcıya yönelik tasarladığı, fonksiyonel kullanıma sahip, uzaktan erişim sağlanabilen akıllı kapı görüntüleyicileriyle de ev güvenliğinde teknolojik çözümler sunuyor. Bu çözümler arasında bulunan kablosuz DP2C kapı dürbünü hem mekan içinden hem de uzaktan kapı denetleme fırsatı veriyor. EZVIZ DP2C ultra geniş görüş alanı, gece görüşü, uzun şarj ömrü, hareket algılama, 1080p video çözünürlüğü ve tüm özellikleri ile kullanımda fark yaratıyor.  

EZVIZ DP2C kapı dürbünü

Evinin güvenliği konusunda hassas ve her an aklı evinde kalan herkes için EZVIZ DP2C akıllı kapı dürbünü en son teknolojisiyle tüm endişeleri sonlandıracak çözüm sağlıyor.  DP2C, akıllı işlevlerinin yanı sıra iç mekan renkli monitörü ile ziyaretçileri net görüntüleme ve konuşma imkanı sağlarken şık ve modern tasarımı ile evinize uyum sağlıyor. Ayrıca, mobil cihazlar üzerinden EZVIZ uygulaması kullanılarak kapı yakınında gerçekleşecek herhangi bir şüpheli durumda uyarı alarak eve bağlanmak mümkün oluyor. 

Uzaktayken eviniz için endişeleniyor musunuz? 

Çoğu insan kendisi ev dışındayken, evde yalnız kalan çocukları veya aile bireyleri için endişe duyuyor. Eve gelen herkes hakkında anında bilgi almak EZVIZ DP2C ile artık çok kolay. DP2C, tüm ön kapı hareketlerini FHD çözünürlükte yakalıyor ve hem EZVIZ uygulamasından hem de iç mekan renkli ekranından gerçek zamanlı video görüntülemeye imkan sağlıyor. DP2C, PIR hareket algılama özelliği sayesinde ön kapıdaki ziyaretçiler ve hareketler hakkında anında cep telefonunuza mobil uyarılar almayı sağlıyor. 4,3 inçlik geniş ekran, özellikle yaşlılar ve çocuklar için oldukça kullanışlı. DP2C akıllı kapı dürbünü, 155 derecelik ultra geniş açılı lensi ile optimum görsel kapsama alanı ve 5 metre mesafeye kadar keskin gece görüşü ile her şeyin net bir şekilde görüntülenmesini sağlıyor. Ayrıca gündüz ve gece modları arasında otomatik geçiş yapıyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)