Kapı Merkezi’nden Çelik Kapı Ürünlerinde 2.500 TL İndirim

Kapı Merkezi’nin sunduğu 2.500 TL indirim tüm modellerde ürünlerin baz versiyonlarında geçerli. Kampanya Kasım ayı boyunca devam edecek.

Geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin kapı uzmanı olan Kapı Merkezi, çelik kapı ürünlerinin tümünde 2.500 TL indirim fırsatı. Fırsat Kasım ayı boyunca geçerlidir.

Kapı Merkezi’nden Çelik Kapı Ürünlerinde İndirim

Çelik Kapılarda Maksimum Güvenlik, Sanatsal Estetik

Üretmiş olduğu butik çelik kapılarla müşterilerin beğenisini kazanan kapı merkezi, maksimum güvenlik, sanatsal estetik sloganıyla hizmet veriyor. Kapılarında kullandığı sac kalınlığı ve dış müdahalelere açık yerlere eklediği ek mukavemet arttırıcı tedbirlerle güvenliği maksimuma çıkarıyor. Kapı üretimi sırasında kapının iskeletinin içinde kullanılan güçlendirilmiş malzemeler, art niyetli girişimlere artırılmış güvenlik sunuyor. Kapı iç ve dış yüzeylerindeki modellerdeki kusursuz işçiliği ve vidasız montaj sistemi ile metalin soğuk görüntüsünü sanatsal bir estetiğe dönüştürüyor. Son teknoloji zırh ve barel sistemi ile hırsızlığa karşı kapıyı dahada güçlü bir hale getiriyor. Çelik kapı kanadının dört tarafına uygulanan özel fitil sistemi ile yüksek ısı, ses ve toz yalıtımı sağlıyor. Kapının sizin özel ölçülerinize göre üretilmesi ve uygulanan kaynaklı montaj sayesinde kapının levyelere ve gerdirilmesine karşı ekstra mukavemet sağlıyor. Çelik kapı sektöründe uygulanan tüm güvenlik standartlarına sahip olan çelik kapılar, ekstra olarak firma tarafından geliştirilen yöntemlerle de sektördeki güvenli kapı imajını daha ileri götürüyor.

Kapı Merkezi imalattan montajına, montajdan satış sonrası desteğe kadar tüm aşamalarda sizin için en kolay ve en kabul edilebilir önerileri memnuniyetiniz için sizlere sunuyor. Bu doğrultuda oluşturduğu “Kapı Merkezi Satış Sonrası Kapı Desteği” hizmeti ile her geçen gün müşterilerinin güvenini kazanıyor. Montajını yapmış olduğu ve ürettiği her ürüne 2 yıl garanti desteği sağlayan kapı merkezi, aklınızdaki projeleri gerçekleştirmek için sizlerle tanışmak istiyor. Firmamız sadece çelik kapı alanında değil, villa kapısı, pivot kapı ve oda kapısı alanı gibi birçok alanda da hizmet veriyor.

Sizde sevdiklerinizi güvence altına almak ve estetik açılan mükemmel bir kapıya sahip olmak için hemen www.kapimerkezi.com.tr adresine giderek sipariş verebilir ve Kapı Merkezi kalitesi ile güvenli ve estetik çelik kapı siparişi verebilirsiniz.  


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)