​Kastamonu Entegre’den Zemini Renkleriyle Canlandıran Parke: “Floorpan”

Orman ve ağaç ürünleri sektöründe Türkiye’nin global oyuncusu Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, dünya kalite standartlarında ürettiği laminat parke ürünü “Floorpan”la ahşabın doğal renklerini mekan zeminlerine taşıyor.

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi’nin 45 yıllık tecrübesiyle ve yüksek teknolojiyle ürettiği laminat parke “Floorpan”, doğal renklerin canlılığını mekanların zeminine yansıtıyor.

Gelişen ve yenilenen teknolojiyi üretimine katarak ilerleyen Kastamonu Entegre’nin birinci sınıf kalite anlayışıyla ürettiği komple yer döşeme sistemi olan “Floorpan” laminat parkeler, zengin renk ve desen çeşitleriyle ahşabın doğallığını aynı zeminde buluşturuyor.


Takılıp sökülebilme sistemi sayesinde herhangi bir bozulma olmadan defalarca çıkarılıp takılabilen “Floorpan” laminat parkeler, bu üstünlüğü ile mekanlarda yapılacak dekorasyon değişikliklerine göre düzenlenip kullanılabiliyor. “Floorpan” laminat parkelerin hızlı ve kolay montaj özellikleri zamandan ve işçilikten tasarruf edilmesini sağlarken, tutkalsız montaj sistemi de yüzeylerin lekesiz ve temiz kalmasını sağlıyor.

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi tarafından birinci sınıf kalite ile üretilen “Floorpan” laminat parkelerin kilitlenme teknolojisi de zamanla açma yapmayı engelleyerek ev ve iş yerlerinde kullanım için sorunsuz zeminler sunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)