Kentlerde Yeşile Ayıracak Yer Kaldı mı?

4. Uluslararası Yeşil Çatı Kongresi 20-21 Nisan 2015’te İstanbul’da...

“Kentlerde yeşile ayıracak yer kaldı mı?” Bu soru kent yoğunlaşmasının yarattığı sorunlarla mücadele eden bina uzmanları tarafından tüm dünyada sıkça sorulur hale geldi. Başarılı çözümler ve yeşil çatı teknolojisindeki en yeni gelişmelerin tartışılacağı ‘4. Uluslararası Yeşil Çatı Kongresi’ 20-21 Nisan 2015 tarihinde İstanbul’da düzenleniyor.

Kentsel dönüşümün ana gündem maddesi olduğu 14 milyonluk metropol İstanbul’da, yeşil çatılar “Doğayı çatılarda keşfedin” temasıyla tartışılacak.

Uluslararası Yeşil Çatı Derneği (IGRA) tarafından düzenlenen kongre, farklı kotlardaki 72.000 metrekarelik yeşil alanlarıyla tüm dünyanın dikkatini çeken Zorlu Center içinde yer alan Raffles Otel’de gerçekleşecek.

Alanlarında ünlü, ulusal ve uluslararası konuşmacıların yer alacağı zengin bir içeriğe sahip kongrede, dünyanın dört bir yanından profesyonel katılımcılar ortak bir platformda buluşacak.
www.greenroofworld.com adresinden e-bültenimize abone olarak bu önemli kongreyle ilgili güncel haberleri düzenli olarak alabilirsiniz. Doğayı çatıda keşfetmek için sizleri de 4. Uluslararası Yeşil Çatı Kongresine bekliyoruz!


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)