Konfor’dan Bir Yenilik Daha; Hibrit Özellikli Koltuk Takımları

Modern çizgilerle mobilya sektörüne trend koleksiyonlar sunan Konfor, yeni ürünleri arasına hibrit teknoloji kullanılan oturma gruplarını ekledi. Miru Koltuk Takımı ve Martines Köşe Takımı ürünlerinde sektörün son trendi olan hibrit teknolojisi kullanıldı.

Konfor Martines Köşe Takımı

Konfor, son teknoloji desteğiyle değişen müşteri beklentilerine yönelik üretimine ve bu kapsamdaki yeniliklerine hızla devam ediyor. Konfor ailesine yeni katılan Miru Koltuk Takımı ve Martines Köşe Takımı’nda kullanılan hibrit teknolojisi de bu yeniliklerden oldu. Paket yay ve konfor katmanı süngerin birlikte kullanımıyla elde edilen hibrit teknoloji, oturma gruplarında kullanıcılarına fonksiyonel rahatlık sağlarken, aynı zamanda uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Vücudun ergonomik yapısını en iyi şekilde destekleyen ve hareket azaltıcı özelliği sayesinde hareketli bir ortamda bile konforlu oturuş sağlayan hibrit özellikli oturma grupları, göçme ve şekillenme gibi istenmeyen durumların da önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Üst düzey konfor deneyimi 

Hibrit özelliğiyle üst düzey konfor ve rahatlık deneyimi sunan oturma takımlarından ilki Miru. Kiremit rengi ve gri tonlarının ağırlıkta olduğu oturma grubu, iki adet üçlü koltuk ve desen alternatifli gri berjerden oluşuyor. Aynı özelliğe sahip bir diğer ürün ise köşe ve berjerden oluşan, keskin hatlarıyla ön plana çıkan MartinesMiru ve Martines, fonksiyonelliklerinin yanı sıra farklı zevklere hitap eden tasarımlarıyla da yaşam alanlarında değişiklik yapmak isteyenlerin tercihi olacak. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)