Koza Home Outdoor Koleksiyonuyla Bahara Göz Kırpıyor!

Akdeniz ve İskandinav stilinden ilham alan koleksiyonlarını “evde olmanın mutluluğu” mottosuyla yola çıkarak hazırlayan Koza Home’un outdoor koleksiyonuyla bu bahar çok keyifli geçecek. Zengin ürün çeşitliliğiyle bahçe ve balkonlara tarz katacak ürün gamı ve yeni koleksiyonlarında yer alan güneş ışığına, neme ve farklı hava koşullarına dayanıklı outdoor halıları bu bahar, dış mekanları seven herkesin gözdesi olmaya aday. 

Oturma grupları, sarkıtlar, sepetler, bar tabureleri, sehpa ve daha birçok çekici üründen oluşan Koza Home outdoor koleksiyonuna, hav yüksekliği olmayan, dört mevsim kullanılabilen, kolay temizlenen ve dayanıklı yapıları ile dış mekân kullanımına elverişli Koza Halı imzalı outdoor halılar eşlik ediyor.

Koza Halı İmzalı Çevre Dostu Halılar

Koza Home halı

Yarım asırdan fazla bir süredir outdoor halısında bir dünya markası olan Koza Halı imzalı outdoor halılar, neme ve küfe dayanıklı, çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip, evcil hayvan kullanımına uygun, çevre dostu özellikleriyle dikkat çekiyor. Koza Halı’nın outdoor halıları çekici tasarımları ve renkleriyle, balkon ve bahçelerine farklı bir hava katmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Akdeniz kültürel zenginliğini ve İskandinav sadeliğini yaşam alanlarına taşıyan Koza Home, transparan ve iyi üretim süreçleriyle teknoloji ve tasarımın gücünü bir araya getiriyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)