Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı'nın Son Başvuru Tarihi : 20 Mart 2017

Ülkemizde 2007 yılından bu yana Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye tarafından, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı (KSSP), başta özel sektör olmak üzere kurumların sürdürülebilirlik çalışmalarını yaygınlaştırılmasını sağlamak için çalışanların konuyla ilgili ayrıntılı bilgilendirilerek mesleki gelişime destek verilmesini amaçlıyor. KSSP, İstanbul'da her yıl büyük işletmelerin sürdürülebilirlik konusundaki karar vericilerinin katılımı ile kurumların itibarlarını geliştirmeleri için çok önemli fırsatlar sunuyor. 

KSSP, ‘Kurumsal Sürdürülebilirliğin Temelleri’ ve ‘Kurumsal Sürdürülebilirliğin Uygulanması’ olmak üzere iki modül ve farklı eğitim teknikleri ile kurgulanmaktadır. Eğitim programı genel olarak kurumsal sürdürülebilirlik konusunda herkesin ihtiyaçlarına göre geliştirilirken kişisel ilgi alanlarına cevap olacak şekilde özel içeriğe de sahip. Program; interaktif çalıştaylar, müzakere eğitimleri ve farklı yöntemlerle katılımcıların aktif olmalarını sağlayacak teknikler sunmaktadır.

Programın eğitimcileri; ulusal ve uluslararası, alanında uzman kişiler ve akademisyenlerden oluşacak ve uluslararası, ulusal ve yerel tecrübeler katılımcılara aktarılacaktır.

Toplamda 16 ders, 48 saatlik program “cafe dialogue” adlı sohbet toplantıları ve saha ziyaretleri de içermektedir. Dersler, hem Türk hem de uluslararası uzmanlar tarafından verilmektedir.

Bu yıl, onuncu kez düzenlenecek olan KSSP için Son Başvuru Tarihi :  20 MART 2017 PAZARTESİ 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)