Legrand Kalitesiyle Yeni Yılda Şıklık Bir Arada

Bina, elektrik ve dijital altyapılar için geliştirdiği ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand, yeni yılın yaklaşmasıyla beraber evini daha konforlu hale getirmek isteyenleri modern çözümlerle buluşturuyor. Teknolojik, ergonomik ve kaliteli serileriyle ön plana çıkan Legrand, yeni yılda da yaşam ve çalışma alanlarının dekorasyonunda fark yaratmak isteyenlerin öncelikli tercihi olacak.

Bina, elektrik ve dijital altyapılar için geliştirdiği ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand, yeni yılda da zamansız tonları ve modern yüzeyleriyle evlere şık bir hava katacak. Akıllı teknolojileri ve pratik çözümleriyle yaşam alanlarını iyileştirmeye odaklanan Legrand, kullanıcısına kendini özel hissettirirken günlük yaşamı daha keyifli hale getiriyor. Yeni yılda Legrand’ın üstün kalitesi, estetik ve pratik atmosferiyle evlerinizde stil ve konforu yeniden tanımlayın.

Yeni Yılda Stilin ve Konforun Adı: Legrand

Legrand

Renk çeşitliliğinin yanı sıra işlevsel ve kaliteli çözümler sunan Legrand, kesintisiz konfor sağlayan serileriyle kullanıcısına yeni yılda da benzersiz yeniliklerin kapısını açıyor. İşte Legrand’dan yeni yılda evinizi daha akıllı ve daha konforlu hale getirecek 5 ürün önerisi;

  1. RaventiTM Selection & SalbeiTM Selection: Yaşam alanlarında ipeksi bir dokunuş arayanlar için modern bir kombinasyon olan renkli anahtar – priz serilerimiz, estetik ve uyumu bir arada sunmasıyla yeni yılda alışkanlıkları değiştirecek. Renkli tuş kapakları ve kolay montaj özellikleriyle tüm ihtiyaçları eksiksiz karşılayarak yaşam ve çalışma alanlarına yeni bir boyut kazandıracak.
  2. Netatmo Akıllı İç Mekan Kamera: Yaşam ve çalışma alanlarıyla her an iletişimde kalmanızı sağlayan Netatmo Akıllı İç Mekan Kamera, davetsiz misafirleri anında tespit ederek kullanıcısına kesintisiz huzurun kapılarını açıyor. Yüz tanıma özelliği sayesinde kullanıcısına detaylı bildirimler ileten Akıllı İç Kamera sistemiyle, evinizi dilediğiniz her yerden 7/24 gerçek zamanlı olacak şekilde kontrol edebileceksiniz. Legrand’ın kapı pencere sensörü, siren ve kameralardan oluşan Akıllı Güvenlik Sistemiyle bu yıl, sadece gerektiğinde harekete geçmenin keyfine varın.
  3. Netatmo Akıllı Termostat: Konforunuzdan ödün vermeden istediğiniz her yerde evinizi sıcacık yapma imkanı sunan akıllı termostat, oto adaptasyon özelliği ile enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor. Dış ortam sıcaklığına göre ısıtma süresini ayarlayan ürün, günlük rutinlerinize uygun programlar sunarak yaşam standardınıza uyum sağlıyor. 2024’te ister yatağınızda ister başka bir ülkede olun, Legrand’ın Netatmo Akıllı Termostatı ile dakikalar içinde evinizin sıcaklığını planlayabileceksiniz.
  4. XS³ ve XG³ Otomatik Sigorta: Uzun ömürlü ve güvenilir otomatik sigorta serileri, üstün koruma standardıyla yüksek performans sunuyor. Konut, ticari ve endüstriyel uygulamalarda ihtiyacınız olan tüm teknik özellikleri sağlarken selektivite ve veri depolama noktasında üstün başarı sağlıyor. Hızlı montaj, kolay kullanım ve geniş ürün yelpazesine sahip Türkiye’de üretilen, XS³ ve XG³ ürünleriyle, elektrik altyapısında meydana gelebilecek hatalara karşı eksiksiz koruma sağlar.
  5. Incarra ile Modern Dokunuş: Mobilyalara entegre INCARA serisi, her türlü modern ve esnek çalışma alanlarına uyum sağlayan Incara serisi ile güç ve prizlere kolaylıkla erişim imkanı tanırken bulunduğu ortama şık bir dokunuş katıyor. Çok fonksiyonlu, ergonomik ve kurulumu kolay Incara serisiyle ister ofiste ister havaalanında olun, yeni yılda bulunduğunuz alanda kesintisiz bir çalışma performansına sahip olmanın tadına varın.

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)