Legrand Türkiye Grubu Kullanıcı Dostu Şarj Üniteleri Sunuyor

Legrand Türkiye Grubu, elektrikli araçların şarj ihtiyaçlarını karşılamak üzere konut ve küçük işletmeler için yeni bir çözüm sunuyor. Şirketin plastik ve metal istasyon opsiyonlarıyla geniş bir ürün yelpazesi sunan elektrikli araç şarj istasyonları, kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çekiyor. Legrand Türkiye Grubu CMO’su Gül Sevinç Selçuk'un verdiği bilgiye göre, Türkiye’de 2030 yılına kadar 200 bin adet elektrikli araç şarj istasyonunun olması öngörülüyor ve şirket bu ihtiyaca cevap vermek amacıyla ürünlerini sürekli olarak geliştiriyor.

Yeni tanıtılan kablolu elektrikli araç şarj istasyonu, AC tipte metal ve 7,4kW'dan 22kW'a kadar güç seçenekleri sunarak kullanıcılara geniş bir yelpaze sunuyor. Bu şarj istasyonu, dahili Bluetooth bağlantısı ve opsiyonel haberleşme kiti ile uzaktan kontrol edilebilme imkanı sağlıyor. Ayrıca, IP 54 ve IK 10 koruma sınıflarına sahip olan bu istasyon, kullanıcıların kolay kullanımına odaklanıyor ve zemine montaj kiti ile kolayca kurulabiliyor. Güvenlik açısından ise 6mA dahili DC kaçak akım koruma standardı ve isteğe bağlı RFID okuyucu ile yetkisiz kullanımı engelleme özelliği bulunuyor.

Legrand Türkiye Grubu CMO’su Gül Sevinç

Legrand Türkiye Grubu CMO’su Gül Sevinç Selçuk, elektrikli araçların yaygınlaşması için altyapının önemine dikkat çekerek, şirketin bu alanda yeni teknolojiler üretmeye devam ettiğini belirtiyor. Legrand Türkiye Grubu olarak, geleceğin otomobilleri için güvenli ve hızlı şarj altyapısı sunan ürünler geliştirdiklerini ve kullanıcıların yaşam alanlarında kolaylık ve pratiklik sağladıklarını vurguluyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)