MESA Urla Kekliktepe "En İyi Bağımsız Konut (Devam Eden)" Ödülünü Kazandı

Türkiye'deki inşaat ve gayrimenkul projelerinin ödüllendirildiği Sign of the City Awards töreninde, MESA'nın imzasını taşıyan MESA Urla Kekliktepe projesi, "Devam Eden En İyi Bağımsız Konut" ödülüne layık görüldü. Türkiye'nin en prestijli değerlendirmesi olarak kabul edilen bu önemli yarışmada, konut alanında dağıtılan ödüllerden biri MESA'nın oldu.

MESA Urla Kekliktepe

EY Türkiye'nin stratejik ortaklığı ve GYODER desteğiyle Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen GYODER Sign of the City Awards'ın yedinci sürümünde, konutta Türkiye'nin en iyilerini belirlemek için tamamlanmış veya yapım aşamasındaki farklı projelere ait başvurular değerlendirildi. Yarışma jürisi, sektörün önde gelen isimlerinden oluşuyordu ve Türkiye'nin en iyi projelerini seçti. MESA, GYODER Sign of the City Awards'ta MESA Urla Kekliktepe projesi ile "En İyi Bağımsız Konut (Devam Eden)" ödülüyle öne çıktı.

MESA Urla Kekliktepe: "En İyi Bağımsız Konut" (Devam Eden)

Ege'nin eşsiz doğasıyla modern MESA mimarisi buluşan Mesa Urla Kekliktepe, zeytin ağaçları arasında huzurlu bir yaşam sunmaktadır. Hafif eğimli yapısı, bölgenin doğal dokusunu özel bir yaşam konseptiyle birleştirerek, 68 villanın her biri için eşsiz bir manzara yaratmaktadır. 43 bin 504 metrekarelik yeşil alanı içeren proje, 604 metrekarelik kapalı alana sahip sosyal tesis ve 4+1, 6+1 ve 7+1 villalardan oluşmaktadır.

Ayrıca, MESA Urla Kekliktepe'nin sunduğu lokasyon avantajları da dikkat çekmektedir. Proje, Urla merkeze 5 dakika, Urla Limanı'na 8 dakika, Seferihisar ve Çeşme'ye 25 dakika, Alaçatı'ya 30 dakika, şehir merkezine 35 dakika, Ovacık ve Havalimanı'na ise 35 dakika mesafede bulunmaktadır.

MESA Urla Kekliktepe projesi için ödülü, Mesa adına Mesa Mesken Pazarlama Müdürü Oğuz Uğur Mehri tarafından kabul edildi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)