“Mimarlık Yıllığı” Sergisi Bu Yıl HOM Design Center’da Düzenleniyor!

Tasarım ve dekorasyon dünyasının yeni merkezi HOM Design Center, mimarlık kültürünün gelişmesi amacıyla düzenlenen “Mimarlık Yıllığı” sergisine bu yıl ev sahipliği yapıyor. Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle 17 Haziran - 16 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen sergide, son bir yılda Türkiye'de üretilen 70’e yakın proje, tasarım ve dekorasyon meraklılarının beğenisine sunuluyor. Sergi kapsamında bu yıl ilk kez, seçilen 6 proje gerçekleştirilecek panelde derinlemesine tartışılacak.

270° Sivrihisar, Atölye Kolektif

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen dekorasyon markalarını tek çatı altında toplayan, ev sahipliğini üstlendiği tasarım, mimarlık ve sanat etkinlikleriyle aynı zamanda bir buluşma merkezi olarak konumlanan HOM Design Center, “Mimarlık Yıllığı” sergisine ev sahipliği yapıyor. Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle düzenlenen sergi, seçici kurul üyeleri Melike Altınışık, Haydar Karabey, Nilüfer Kozikoğlu, Arzu Nuhoğlu ve Mustafa Toner tarafından belirlenen, yerli ve yabancı tasarımcılar tarafından son bir yılda tamamlanan 70’e yakın projeyi bir araya getiriyor. 17 Haziran’da ziyaretçiyle buluşacak olan ve HOM Design Center’ın tüm katlarına yayılan sergi kapsamında bu yıl ilk kez, belirlenen 6 proje Mimarlık Yıllığı panellerinde derinlemesine tartışılacak.

Bostanlı Kaykay Plaza, DS Mimarlık

Yılın en başarılı projeleri gün yüzüne çıkıyor!

Sergi kapsamında HOM Design Center’da düzenlenecek olan panele, projelerini sunmak üzere DS Mimarlık’tan Deniz Aslan ve Eren Öztürk, Erkal Mimarlık’tan Emre Erkal, Atölye Kolektif’ten Arif Bıltır ve Emre Torbaoğlu, M-Ofis Mimarlık’tan Sinan Timoçin ve Merve Taşlıoğlu, Görkem Volkan Design Studio’dan ise Görkem Volkan katılacak. Seçici kurul üyelerinden Nilüfer Kozikoğlu ve Arzu Nuhoğlu’nun moderatörlüğünü üstleneceği panel, 18 Haziran Pazartesi günü 15.30- 19:30 saatleri arasında, HOM Design Center'ın 3. katında ücretsiz düzenlenecek.

Biyoçeşitlilik Araştırma Merkezi ve Müzesi, Erkal Mimarlık

Karamürsel Belediyesi Balık Adası Sosyal Tesisleri Projesi, İbrahim Türkeri - Gönül Karademir

Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Merkez Binası İç Mekan Projesi, M-Ofis Mimarlık


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)