MIPIM 2018`de Otel ve Turizm Sektörleri İçin Özel Oturum

Reed Exhibitions'ın yan kuruluşu olan Reed MIDEM tarafından organize edilen MIPIM, 13-16 Mart 2018 tarihleri arasında Cannes'da gerçekleşecek.

2018 MIPIM için geri sayım sürerken, küresel emlak piyasası, sektörde yatırım yapmak için birçok ülkenin yanı sıra endüstri dalları ile karışan çarpıcı yeni kavramları yatırımcıya sunacak.

MIPIM konferans programı, üç ana panel oturumu, otel ve turizm sektörlerindeki oturumu ve katılımcılara mümkün olduğunca çok ağ oluşturma ve anlaşma imkânı yaratmak için davetiye olan bir otel ve turizm yemeği gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Turizm ve otelcilik alanında konuşmacılar arasında,  Serge Trigano, Başkan, Mama Shelter  (konaklama ve restoran imkânı yaratan ve bunlara yer veren bir otel zinciri) ; Guy Nixon, Sharan Parischa yer alacak.

 MIPIM Direktörü Ronan Vaspart, "Otel ve turizm sektörü daha fazla büyüme sağlamak için müşteri deneyiminde önemli bir yere sahip olursa, gayrimenkul boyutu önemli olmaya devam ediyor" dedi. 

"MIPIM, spektrumdaki gayrimenkul uzmanlarının bir araya geldiği bir platform. Otel uzmanları MIPIM otel ve turizm pavyonunda yıl daha fazla sayıda yılda sergileyen ve görünürlük, ağ ve ticari işlemler açısından sunulan fırsatları yakalamak edilmiştir.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)