Neo Mutfak Modeli İle Yeni Dekorasyon Trendi: Klasik

Kadınların, erkeklerin, annelerin, gençlerin, çekirdek ailelerin, geniş ailelerin, aslında herkesin mutfağı kullanım şekli birbirinden farklı. Bir mutfaktan daha fazlasını sunan Themore Concept Neo Mutfak Modeli ile geçmişe özlem duyan, klasik modelleri tercih edenlere sesleniyor. 

Mutfak, yaşam alanımızın en kilit bölümlerinden biri. Milletlerin kültürel aynası, evlerde ve mekânlarda insanlar arasında temel bağların oluştuğu yer. Birlikte, aynı masa etrafında tüketilen zaman, yemek, atmosfer, sizi sevdiklerinizle daha yakın kılıyor. Orge Grup’un sektördeki 38 yıllık tecrübesinden gelen güçle ortaya çıkan Themore Concept, bu değerlere göz kırpan Neo Mutfak Modeli serisi ile daha klasik ve gelenekçi bir mutfağın hayalini kuranlara hitap ediyor. Serisiyle mutfağınızın stilini yükselterek, yeni bir kimlik kazandırıyor.

Neo Mutfak Modeli ile yeni dekorasyon trendi: Klasik 

Geçmişin gelenekçi, klasik değerlerini barındıran Neo Mutfak Modeli camlı ve camsız kapak seçenekleri ile mutfaklarınıza konfor ve estetik katıyor. Mutfağınıza benzersiz dokunuşlar yapmanıza fırsat veren Themore Concept, 22 milimetre kalınlığında; mat ve metalik lake renk serileriyle kullanılabilen modeliyle geleneksel tekniklerin güncel tasarımlarla yeniden hayat bulmasından ilham alıyor. Her zevke uygun renk ve tasarımlarıyla hayal ettiğinizden daha fazlasını sunan Themore Concept’in yeni tasarımlarında fümeden, gece mavisine, kaşmirden sıcak antrasite varana kadar yaratıcılığı besleyen ve ilham veren renk seçenekleri bulunuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)