Nidakule Ataşehir İklimlendirmede "Form" Dedi

Türkiye’de iklimlendirme sektörünün lider firmalarından Form Şirketler Grubu, Anadolu Yakası’nın en prestijli ofis projelerinden Nidakule Ataşehir’in iklimlendirme ihtiyacını Clivet marka Soğutma Grupları, Form marka Klima Santralleri ve Clivet marka Fancoil’ler ile karşıladı. 

Anadolu Yakası’nın A + ofis projesi Nidakule Ataşehir, LEED Gold sertifikalı çevre dostu yapısıyla olduğu kadar son teknoloji ve enerji verimliliği yüksek ürünlerin kullanıldığı iklimlendirme sistemleriyle de dikkat çekiyor.

Ülkemizde iklimlendirme sektörünün gelişmesinde büyük rol oynayan, 55 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Form Şirketler Grubu, Türkiye’nin dört bir yanında kurumların ihtiyaçları doğrultusunda en iyi ısıtma ve soğutma çözümlerini geliştiriyor. Form’un bu alandaki en güzel projelerinden biri de İstanbul’un A+ ofis projesi Nidakule Ataşehir’de gerçekleştirdiği iklimlendirme uygulaması. 

Uygulama kapsamında;

Nidakule Ataşehir Kuzey ve Nidakule Ataşehir Güney binalarının iklimlendirilmesi; toplam soğutma kapasitesi 10,300 kW olan 12 adet CLIVET Hava Soğutmalı Soğutma Grubu, 32 adet FORM marka Isı Geri Kazanımlı (Tanbur) Klima santrali ve 300 adet CLIVET Fancoil cihazı kullanılarak sağlanıyor. 

Projede kullanılan Clivet Hava Soğutmalı Soğutma Grupları aynı anda ısıtma ve soğutmanın (dört borulu sistemin) ihtiyaç duyulduğu otel-iş merkezi uygulamaları ve endüstriyel uygulamalarda optimum çözüm sağlıyor. Yine projedeki bir diğer ürün olan FORM marka Isı Geri Kazanımlı (Tanbur) Klima santrali, tanbur sayesinde %70 ısı geri kazanımı sağlıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)