Nurus; Farklı Çalışma Alanlarının Ayrıcalıklı Konsepti

Nitelikli tasarımları ile yurt içi ve yurt dışında birçok özel projeye imza atan mobilya üreticilerinden Nurus, yeni ve yenilenen tasarımlarını dünyanın en prestijli uluslararası ofis yönetim ve tasarım fuarlarından biri olan Orgatec 2014’te ilk kez tanıttı.

Nurus, Orgatec 2014 fuarında ziyaretçilerini 9. salonda yer alan 621 metrekarelik standında ağırladı. Nurus’un fuara özel olarak hazırlanan stant alanı, ziyaretçilere sunduğu farklı çalışma alanlarının deneyimlenebildiği ayrıcalıklı konsepti ile fark yarattı ve büyük ilgi gördü. Bu özel stant alanında ziyaretçilere ofis koltukları özel bölümünden yönetici alanına, ofislerde ortak alanlardan bireysel çalışma alanına yönelik birçok çözüm bir arada sunuldu.

Nurus’un yeni ve yenilenen birçok ürününün ilk kez sergilendiği Orgatec 2014 Fuarı’nda çalışma masa ve sistemlerinin en yenisi Pila, yeni ahşap ayakları ile ziyaretçilerle ilk kez buluşurken; bireysel çalışma alanlarından resmi olmayan ekip toplantılarına zengin bir çözüm sunan Isola panel sistemi de ilgi gören tasarımlar arasında yer aldı.


Nurus’un fuardaki stant alanın içerisinde yer alan ‘’Executive Space’’ alanı, yönetici çalışma alanını yaşam alanından farksız kılan ayrıcalıklı yapısı ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Bu özel alanda Good Design ödüllü Inno yönetici serisine ek olarak; yönetici alanlarına sunduğu yeni çözümler ile Bernhardt Design by Nurus ürünleri de yer aldı. Hiyerarşiyi sorgulayarak eşitlikçi bir toplantı düzeni sunan ve günümüz teknolojisinden destek alarak farklılaştırılan tasarımı ile To, Stefan Brodbeck tasarımı yeni Alava sandalye ve yönetici alanlarına bambaşka bir tanımlama sunan yeni Ashbury serisi ise Orgatec 2014 Fuarı’nın en dikkat çeken ürünleri oldu.

Konforu ergonomi, sağlık ve motivasyon felsefesi ile birleştiren ‘’We Do Sit’’ alanı ise ziyaretçilere, iş hayatındaki en büyük destekçimiz çalışma koltuklarını bir arada sundu. Fuar ziyaretçileri bu alanda Sacha, Waves, Uneo ve yenilenen Boomerang’ı deneyimleme imkanının yanı sıra farklı renk seçenekleri ile Breeze, Me Too, Core, D Chair ve Trea’yı da yakından inceleme fırsatı buldu.

Toplantının tanımını değiştiren Pitstop&Lodge en güncel hali ile fuarda yer alırken; sosyalleşme alanlarında bir kesişim ve buluşma noktası olan Have a Break ve toplantıları rastlantısal alanlara dönüştüren Picnic de yenilenen tasarımları ile ilk kez Orgatec 2014 Fuarı’nda görücüye çıktı. Oturma sisteminde yeni alışkanlıklar öneren Stone ise fuarda yeni yüzü ile sergilendi.

Nurus, fuarda ayrıca genel fuar alanı içindeki yeniliklerin tartışıldığı, sektörün bilgi ve deneyimlerini paylaştığı fuarın ana konferans alanı Trend Forum alanının da sponsorluğunu üstlendi. Nurus’un sponsorluğunu üstlendiği bu önemli etkinlik alanına, Atilla Kuzu tasarımı Taklamakan bankların sıralandığı bir bulvardan geçilerek ulaşıldı. Zengin ürün ailesi ve özgün ürünleri ile Nurus, konuşmalar boyunca dinleyicilere Orgatec 2014 konseptlerini ve yeni ürünlerini fuara özel olarak hazırladığı kısa filmi ile aktardı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)