PANASONIC, FIT'18 Fuarı’nda Geşiştirdiği Teknolojileri Sergiledi

PANASONIC, geliştirdiği son teknoloji çözümleri İzmir’de gerçekleştirilen FIT’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda sergiledi. Yerli ve yabancı 152 firmanın katıldığı fuarda PANASONIC ürünleri büyük ilgi çekti.

PANASONIC, FIT’18 Fuarı’nda sergilediği profesyonel yangın algılama sistemleri, projektörler, profesyonel monitörler, PLC ürünleri, PBX telefon santralleri, HIT güneş panelleri, CCTV kamera ve network sistemleri ile yıldızlaştı. Endüstriyel teknolojiler alanında yeni nesil çözümleri yakından görmek ve işlerine uygulamak isteyen toplam 20 bin kişinin ziyaret ettiği fuarda PANASONIC, yangın algılama sisteminde en yeni ürün grubu olan adresli kablosuz dedektörleri ve yüksek koruma sınıflı ürünlerini de gözler önüne serdi.  Fuarda, otomasyondan elektrik-elektronik ve enerjiye, hidrolikten bina otomasyonu ve metal işlemeye kadar pek çok sektörde en ileri teknolojiler ile üretilen çözümler yer alırken, PANASONIC tarafından geliştirilen profesyonel yangın algılama sistemleri, alanında fark yaratarak yoğun ilgi topladı. Ayrıca markanın ürünlerinin farklı sektörlerin stantlarında da görülmesi dikkat çekti.

FIT’18 Fuarı’na katılımları ile ilgili konuşan Panasonic Eco Solutions Türkiye Yangın Alarm Sistemleri Satış Sorumlusu Yiğit Genç “PANASONIC olarak, endüstriyel tesisler ve nitelikli projeler için son kullanıcılar ile iletişime geçmeye büyük önem veriyoruz. İlk hedefimiz ise geniş ürün gamımız ve farklı alanlarda sunabildiğimiz özel çözümlerle yeni projeler geliştirmek. Ayrıca böyle fuarlar sayesinde bölgesel bazlı yeni bayiler ile tanışma ve iş geliştirme fırsatı da yakalayabiliyoruz.” dedi.

Panasonic Eco Solutions Türkiye Yangın Alarm Sistemleri Ürün Sorumlusu Hakan Polat ise “İzmir bölgesi, sektörel olarak fuarlara ve böyle organizasyonlara ihtiyacı olan bir bölge. Bu fuar, İzmir bölgesinde yaptığımız projeleri tanıtmak, aynı zamanda çevredeki fabrikaların, endüstriyel tesislerin, otellerin son kullanıcıları ve müşterileri ile buluşmak için iyi bir fırsat oldu. FIT’18 Fuarı’nda PANASONIC ürün gamını sergilemek ve gücünü göstermek adına çok farklı ürünlerimizi de sergiledik.” şeklinde konuştu.   


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)