EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Parlaklığın En Soft Halini Sevenlere; Polisan Kansai Boya'dan 'Kashmere'

Japon Kansai, Kimyada ise dünya lideri ABD merkezli Dow Chemical® ile ortaklığı olan Polisan,  KASHMERE Soft Mat’ı geliştirdi. Su bazlı, kokusuz, akrilik emülsiyon reçine esaslı, silikonlu, silinebilir iç cephe boyası olan KASHMERE,  yüzeyde bırakacağı extra dolgunluk ve soft mat doku ile kendi kategorisinde fenomen olmaya aday konumdadır.

Polisan Kansai Boya Pazarlama ve Kanal Strateji Direktörü Dilek Çolakoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: ‘Her birey için dünyanın merkezi kendi evidir.

Bireylerin kendini ifade ettiği, bireyselleştiği,  kendini yansıttığı yegane yer olan yaşam alanları olan evleri çok özeldir. Zevkleri ve renkleri tartışıyoruz. Her zevke uygun doku, parlaklık, renk, performans gibi fonksiyonel ve duygusal faydaları içeren çok çeşitli ürün gamımız mevcut. Sektörümüzün iç cephe kategorisinde, uygulama sırası ve sonrası performansıyla muadillerinden ayrışmayı başarmış ve yüksek bilinirliğe ulaşmış ELEGANS Yarı Mat ürünümüzden sonra yine sürdürülebilir inovasyon tekniği kullanılarak geliştirilen KASHMERE Soft Mat ürünümüzün kullanıcıları tarafından büyük beğeni kazanacağına inancımız tam. Parlaklığın en soft halini sevenler için geliştirdiğimiz KASHMERE,  boya ustaları tarafından uygulama rahatlığı sayesinde, tüketiciler tarafından ise duvarlarda bıraktığı özel doku, yıllarca dayanım ve çok iyi silinebilme özellikleri ile tercih sebebi olacak.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)