Porland, Yeni Mağazasını Konya Enn Tepe AVM’de Açtı

Porland Konya Mağazası

Türkiye'nin birçok ilinde müşterileriyle buluşan lider porselen üreticilerinden Porland, mağaza yatırımları ile büyümesini sürdürüyor. Türkiye’deki 35’inci Konya’daki ilk mağazasını Konya Enn Tepe Avm’de açan Porland, trendlere yön veren sofra, mutfak ve ev yaşam kategorilerindeki ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Porselen sektöründe tasarım odaklı yaklaşımıyla fark yaratan Porland, zincir mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Konya’nın en prestijli alışveriş merkezlerinden biri olan Enn Tepe AVM ‘de 768 metrekarelik alanda açtığı mağazası ile kullanıcılarını eşşiz ürün portföyü ile buluşturan marka, özgün mağaza dekorasyonu ile ziyaretçilerini sıradan bir alışveriş deneyiminin ötesine taşıyor. 

Loft mizansenlere yakışan beton, metal gibi endüstriyel ögelerin yer aldığı dekorasyonda; yeşil ve ahşap kullanımı ile sıcak bir denge oluşturuluyor. Ayrıca içerisinde ‘seri sonu’ alanı ve Porland Atölyesi de bulunan mağazada; canlı, dinamik ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuluyor. 

Mağazanın içerisinde yer alan 'seri sonu' alanında, sezonun en özel ürünleri avantajlı fiyatlarla tüketicilere sunulurken, Porland Atölye ise markanın üretim süreçlerine ve tasarım felsefesine dair bir pencere açıyor. Ziyaretçiler, bu eşsiz deneyim mağazasında Porland'ın porselen sanatındaki ustalığını yakından inceleme ve markanın arkasındaki hikayeyi daha iyi anlama şansı buluyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)