Reynaers Alüminyum BAU'da Tanıttığı Dijital Uygulama Büyük İlgi Gördü

Reynaers Alüminyum, 14-19 Ocak tarihlerinde Münih’te düzenlenen BAU 2019 fuarında inovatif ürünlerini tanıttı.

İki yılda bir Almanya’nın Münich kentinde düzenlenen ve katılımcıların yeniliklerini tanıttıkları BAU Fuarı, 14-19 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşti. Dünyanın en büyük yapı fuarı olan BAU’ya dünya ve Avrupa’dan 500’ün üzerinde firma katıldı. BAU’ya daha önceki yıllara göre Türk katılımcıların ilgisi de oldukça yoğundu. Türkiye, fuarda rekor katılımcı firma sayısı ile üçüncü, fuarı ziyaret eden Türk sayısı ile dördüncü ülke oldu. Türkiye’den 50 firmanın katıldığı fuarı ziyaret eden Türkler’in sayısı da 3179 olarak belirtildi.

REYNAERS TÜRKİYE BAYİLERİ DE FUARDAYDI

Reynaers, firmaların ihracata yönelik yeni ilişkiler geliştirmesi açısından da önemli bir platform olan BAU’da  en son teknoloji ile ürettiği inovatif ürünlerini ve dijital uygulamalarını tanıttı.40 ülkede aktif yapılanması olan Reynaers, dünyanın farklı ülkelerinden katılan satış ve pazarlama temsilcileri ile fuarda yerini aldı.Açıldığı ilk saatlerden itibaren yoğun ilgi gören BAU’da, Reynaers sektör profesyonellerini, nihai tüketicileri, mimarları, mühendisleri ve cephe danışmanlarını ağırladı, yeniliklerini anlattı. Reynaers Türkiye’nin beraberinde götürdüğü birçok iş ortağı ve Türkiye’den ziyarete gelen bayileri standı gezerek yeni ürünler hakkında detaylı bilgi edindi.

YENİ SÜRME SİSTEM CP 155(-LS) SLIM CHICANE İLK KEZ FUARDA TANITILDI

Reynaers’in standında özellikle farklı performans, fonksiyon ve tasarım seçenekleri ile tanıtılan kapı, pencere ve sürme sistemleri çok dikkat çekti. Reynaers’in standında Masterline 8 panel kapıları, Masterline 10 Serisi, mimarların cephelerde en çok tercih ettiği Hi-finity sürme sistem, Hi-finity’nin bir alt segmenti olarak ifade edilen SlimPatio 68 sürme sistem, maksimum düzeyde camlı alanlar yaratmak üzere tasarlanmış yalıtımlı, klasik sürme sistemi Concept Patio® 155, ilk kez Bau'da lanse edilen yeni sürme sistemi CP 155(-LS) Slim Chicane, giydirme cephe sistemlerinin tamamı ve özellikle mimari çözümleri hayata geçirmek için tasarlanan, oldukça gelişmiş bir VR simülasyon alanı olan Reynaers Avalon tanıtıldı.

‘’THE WORLD OF REYNAERS’’ ‘’REYNAERS DÜNYASI’’ UYGULAMASI DA FUARDAYDI…

Stanttaki bir diğer vurgu ise dijital inovasyona odaklanılmasını canlı bir şekilde gözler önüne seren “The World of Reynaers” (Reynaers Dünyası) uygulaması. Bu yenilikçi dijital uygulama, ziyaretçilerin birçok boyutta geniş bir yelpazede çözümler üretmesine yardımcı olacak nitelikte. Uygulama, multimedya teknolojisini kullanarak bilgi paylaşımına yeni yollar açmak için ziyaretçilere yeni bir bakış açısı getiriyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar, kombinasyonları test etmek için ürün renklerini, açılış türlerini ve diğer tasarım özelliklerini değiştirerek sanal ortamda kullanım deneyimi yaşıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)