Roca, Ona Koleksiyonu ile “EDIDA” Ödülünün Sahibi Oldu

Dünyanın lider banyo üreticilerinden Roca, önemli bir başarıya daha imza attı. İnovatif ürünlerinin yanı sıra her türlü tasarım ihtiyacına yanıt veren Roca, 2023 Elle Decoration Uluslararası Tasarım Yarışması’nda (EDIDA) “En İyi Banyo” ödülünün sahibi oldu. Hilton İstanbul Bosphorus’ta gerçekleştirilen törende ödülü Roca Türkiye Genel Müdürü Salvador Lopez aldı. 

Köklü geçmişiyle dünya çapında tasarım ödüllü ürünleri bulunan Roca, geçtiğimiz yıl Türkiye’de lansmanını yaptığı Ona Koleksiyonu ile uluslararası bir ödülün daha sahibi oldu. Elle Decoration dergisi editörlerinin, tasarımda küresel mükemmelliği ödüllendirmek için 20 yılı aşkın süredir düzenlediği Elle Decoration Uluslararası Tasarım Yarışması (EDIDA) kapsamında Roca, Akdeniz’den ilham alınarak tasarlanan Ona koleksiyonu ile “En İyi Banyo” ödülüne layık görüldü. 

Roca Türkiye Genel Müdürü Salvador Lopez

“Roca’nın geldiği noktayı temsil eden koleksiyonumuzla ödül almak çok anlamlı”
Sektörde öncü bir marka olarak global anlamda önemli bir başarıya daha imza atmanın gururu içinde olduklarını belirten Roca Türkiye Genel Müdürü Salvador Lopez “İspanyol şirketi olarak Akdeniz ruhu DNA’mızda var. Ona Koleksiyonumuz da bunun bir yansıması. Sektörümüzün bu anlamlı ödülüne koleksiyonumuz ile layık görülmek gurur verici. Roca olarak, doğaya saygılı, verimli ve estetik ürünler tasarlamaya ve üretmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Çok yönlü ve zamansız bir tasarım
Akdeniz ruhu ve renklerinden ilham alınarak tasarlanan Ona Koleksiyonu, çok yönlü kullanımı, geniş ürün yelpazesi, doğadan esinlenen yumuşak geometrik çizgileri ve zamansız tasarımıyla öne çıkıyor. Tasarım odaklı, Roca’nın özel geliştirdiği Fineceramic® ve Stonex® malzemeleriyle üretilen ve son yenilikleri içeren koleksiyon, içinde bulunduğumuz dönemin ihtiyaç ve beklentilerine her özelliği ile yanıt veriyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)