Sağlık Profesyonellerini Ankara’da Buluşturdu

Etkinlikte, Schneider Electric’in akıllı ve yeşil hastaneler oluşturmak üzere sağlık sektörüne yönelik ürün ve çözümleri konunun uzmanlarıyla buluşturuldu.

Schneider Electric, 13-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirdiği ‘Sağlık Günleri Zirvesi’ ile sağlık sektöründe sürdürülebilirliği, akıllı ve yeşil hastane çözümlerini başkent Ankara’da tüm paydaşlarla birlikte masaya yatırdı.

Schneider Electric’in bu yıl ilk kez düzenlediği ve ‘Sağlıklı Günler’ konseptiyle 3 gün boyunca süren etkinlik, 3 ayrı katılımcı grubuna özel olarak gerçekleştirildi. Zirvenin ilk günü Bakanlık ve sektörün önemli isimleri, ikinci günü hastane yatırımcıları, son gününde ise proje ofisleri ve teknik karar verici merciler bir araya geldiler.

Zirvede yeni yapılacak ve mevcut hastanelerin daha akıllı, yeşil ve kağıtsız olması için gerekli dönüşüm, enerji verimliliği, artırılmış hasta güvenliği ve sağlık sektöründe sürdürülebilirlik konuları tartışıldı. Ayrıca, ‘Sağlık Günleri’ sebebiyle Schneider Electric'in yurt dışından gelen uzman ve üst düzey yöneticileri hastaneleri daha akıllı hale getiren özel çözümleri katılımcılara tanıtarak aktardı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)