Seramiksan’dan Havuzlar İçin Portofino ve Ibiza

Smooth anti-slip yüzey teknolojisine sahip Portofino ve İbiza, kaydırmaz özelliği ile havuz ve çevresini güvenli ve konforlu mekanlara dönüştürüyor. Estetik tasarımıyla da göz dolduran seriler uzun ömürlü kullanım ve dayanıklılık sağlıyor.

Seramiksan Portofino
Seramiksan Portofino

Seramiksan’ın estetik ve dayanıklılığı bir araya getirerek, Akdeniz’in eşsiz atmosferinden ilham alan yeni Portofino ve İbiza Serileri havuzlar için benzersiz bir deneyim sunuyor.

Smooth anti-slip yüzey teknolojisine sahip Portofino ve İbiza, kaydırmaz özelliği ile havuz ve çevresini güvenli ve konforlu mekanlara dönüştürüyor. Estetik tasarımıyla da göz dolduran seriler uzun ömürlü kullanım ve dayanıklılık sağlıyor. Yaz aylarında daha fazla zaman geçirdiğimiz havuz ve havuz kenarı gibi dış mekanlarda güvenle kullanabilen İbiza ve Portofino Smooth Anti-slip karolar, dokunma hissi uyandıran pürüzsüz yumuşak yüzeyi ve kolay temizlenebilir özelliğiyle dikkat çekiyor.

Seramiksan İbiza
Seramiksan İbiza

Denizin huzur veren dalgalarının ritmiyle, güneşin parıltısının yansıdığı bir dünya yaratan 30x60 cm ‘’Ibiza’’; hem sugar effect hem de smooth anti-slip yüzey seçeneği ile suyun mavi derinliklerinden aldığı ilhamla havuzlara eşsiz bir dokunuş katıyor. Farklı renk tonlarını bir araya getirerek cesur, dinamik ve trend bir görünüm yakalayan Ibiza ile havuzlarda uzun ömürlü bir güzellik ve dayanıklılık sağlayın. Suyun mavi, yeşil, turkuaz tonlarını toprağın sıcak tonlarıyla harmanlayan ‘’Portofino’’ ise havuz ve çevresine renk, konfor ve keyif katmak için tasarlandı. Zarif tasarımı, doğallığı ve dayanıklılığı ile dikkat çeken Portofino birbirinden farklı natürel tonlarıyla dinamik ve trend mekanlar oluşturuyor. Hem sugar effect hem de smooth antislip yüzeyi ile havuzlar için mükemmel çözüm sunan Portofino, yaz aylarınızı keyifli ve unutulmaz kılacak.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)