EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Sıhhi Tesisat Markası Alman Tüketicilerin En Güvendiği

Yeni çalışma tüketici güven endeksini baz alıyor

GROHE, piyasa araştırması şirketi ServiceValue GmbH tarafından, Alman iş dergisi WirtschaftsWoche’nin işbirliğinde gerçekleştirilen yeni “güven sıralaması” çalışmasının sonuçlarına göre, Alman tüketicilerin en çok güvendiği sıhhi tesisat markası.

Güven sıralaması, tüketicilerin Almanya’daki belirli sektör ve şirketlere güvenini ölçmek için gerçekleştirilen bir çevrimiçi araştırmaya dayanıyor. GROHE, Alman tüketicilerin yüzde 80’inden fazlasının güvendiği dünya lideri sıhhi tesisat ürünleri tedarikçisi olarak, ülkedeki sıhhi tesisat ürün imalatçıları arasında ilk sırada yer aldı.


Tüketici güveni endeksinde “çok yüksek” olarak nitelendirilen bir puan elde ederek, ev teknolojisi şirketleri genelinde üçüncü sırayı alan GROHE, sıhhi tesisat ürünleri sektöründeki en yakın rakibinin dört sıra önünde yer alıyor. GROHE’nin aldığı tüketici oyları yüzde 56,4’lük sektör ortalamasının yüzde 24,1 üzerinde oldu.

“Tüketicilerin bu etkileyici güven oyunundan hem büyük bir onur duyuyor hem de ilham alıyoruz,” diyen Grohe AG CEO’su Michael Rauterkus, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yenilikçi teknolojilere ve eşsiz tasarımlara sahip en kaliteli ürünler sunarak tüketicilerimizin beklentilerini karşılamaya devam edeceğiz. Tüketicilerin GROHE’yi her seçtiğinde, doğru kararı verdiklerinden kesinlikle emin olmalarını istiyoruz.”


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)