Şişecam 5. İnşaatta Gelişmiş Malzemeler Zirvesi’ne Katıldı

Şişecam

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global oyuncu olan Şişecam, 3-4 Kasım 2022 tarihlerinde Almanya Berlin’de gerçekleşen 5. İnşaatta Gelişmiş Malzemeler Zirvesi etkinliğine katıldı. Etkinlikte, “Geleceği Şekillendiren Dönüşüm” başlıklı sunum yapan Şişecam, değişen dünyaya uyum sağlama, inşa tekniklerinin değişimi ve bilginin geçmişten geleceğe aktarımı konularını ele alarak katılımcıları bilgilendirdi.

 Düzcam faaliyet alanında dünyanın en büyük beş global üreticisi arasında yer alan Şişecam, 3-4 Kasım 2022 tarihlerinde Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleşen 5. İnşaatta Gelişmiş Malzemeler Zirvesi etkinliğinde yerini aldı. Şişecam, Berlin merkezli Luxatia International'ın düzenlediği etkinliğe “Geleceği Şekillendiren Dönüşüm” başlıklı sunumuyla katıldı. 

Mimar, mühendis ve inşaat sektörü profesyonellerinin katıldığı zirvede; sürdürülebilir bina çözümleri, biyo-bazlı malzemelerin modern kullanımı, gelişmiş malzemelerle geleceğin akıllı şehirlerini yaratma, çevre dostu çözümler, saha atıklarını azaltma yolları gibi yapı malzemeleri endüstrisinde önemli gündem maddesi olan konular ve bu alandaki yapay zekâ, büyük veri uygulamaları ele alındı. 

Şişecam etkinlikte ayrıca, dönüşüm teması altında dünyanın ve inşaat sektörünün gelişimi, Şişecam ve referans projeleri hakkında bilgiler paylaştı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)