​Şişecam ‘Cam Yeniden Cam’ Dedi

Geri dönüşümde farkındalığı artırmak amacıyla ‘Cam Yeniden Cam’ projesini yürüten Şişecam Cam Ambalaj, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında Kadıköy Belediyesi’nin desteğiyle Bağdat Caddesi’nde bir dizi etkinlik ile çiftlere unutulmaz bir gün yaşattı.

16.02.2016 - Üretimin her aşamasında “sürdürülebilirlik” ilkesine büyük önem veren Şişecam Cam Ambalaj, Sevgililer Günü kapsamında geri dönüşümde farkındalığı artırmak için ‘Cam Yeniden Cam’ etkinliğine imza attı. Bağdat Caddesi’nde gün boyu devam eden etkinlikler, hem sevenlerin sevgisini sonsuz kıldı hem de camın sürdürülebilirliği ana fikrinden gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmanın önemine dikkat çekti.

Şişecam Cam Ambalaj, Cam Yeniden Cam projesi kapsamında Bağdat Caddesi’nde 20 kadar cam kumbaraya kalpli balonlar ve maskot kanatlar monte ederek sürdürülebilir hayatın önemine vurgu yaptı.

Etkinlik kapsamında Cam Kumbarası Maskotu, tütüsü ve değneğiyle Bağdat Caddesi üzerinde tüm sevgililere “Sevgilerini geri dönüştürerek cam gibi sonsuz kılacağı” teminatını verdi. Değneği ile çiftlere dokunan ve sevgilerini sonsuz kılan Cam Kumbarası Maskotu, Sevgililer Günü anısına fotoğraflarını da çekerek fotoğrafları cam kavanoz ve şişelerde sevgililere armağan etti.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)