EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Şişecam Düzcam Cam Dünyası’nın Kalbi Glasstec 2016 Fuarı’nda

Dünyanın en büyük düzcam üreticilerinden Şişecam Düzcam, Glasstec 2016 Fuarı’na katıldı. 20-23 Eylül 2016 tarihleri arasında Almanya Düsseldorf’ta gerçekleştirilen Glasstec 2016 Fuarı’nda üstün özellikli cam ürünlerini sergileyen Şişecam Düzcam, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

30.09.2016 - Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, 20-23 Eylül tarihleri arasında Almanya Düsseldorf’ta gerçekleştirilen Glasstec 2016 Fuarı’na katıldı. Dört gün süren fuarda Şişecam Düzcam üstün özellikli cam ürünlerini tanıttı.

Sektör temsilcilerinin bir araya geldiği Glasstec 2016 Fuarı’nda ziyaretçiler, Şişecam Düzcam’ın 255 metrekarelik standında enerji tasarrufu, güvenlik, gürültü kontrolü ve dekorasyon kullanımına uygun geliştirdiği yeni ürünleri hakkında bilgilendirildi. Şişecam Düzcam, yüksek performanslı marka ürünlerini sergilediği fuarda, sektör profesyonellerinden büyük beğeni topladı. Ayrıca, 21 Eylül akşamı verdiği kokteylde, global müşterileriyle bir araya geldi.

Avrupa’da 2’nci, dünyada ise 5’inci büyük üretici konumunda olan Şişecam Düzcam, Ar-Ge ve yatırım faaliyetlerini aralıksız sürdürerek pazarın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunma vizyonu ile enerji tasarrufu ve enerjinin korunmasına sadece üretim teknolojileri ile değil, geliştirdiği ürünlerle de hizmet etmeyi amaçladığını fuarda bir kez daha gösterdi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)