Smarther With Netatmo ile Nerede Olursanız Olun Maksimum Konforla Buluşun!

Smarther with Netatmo zarafeti ve işlevselliğiyle yaşam alanlarınızı konfor ve teknoloji ile buluşturuyor. Geleneksel termostatları akıllı termostatlara dönüştürürken teknoloji ve kolaylığı bir araya getiren Smarther with Netatmo, evinizden uzakta olsanız bile tüm kontrolü size veriyor.

Bina elektrik ve dijital altyapı ürün ve sistemleri konusunda uzman Legrand, son teknolojiyi kullanarak hayatımızı kolaylaştırmaya Bticino ve Netatmo ürünleriyle devam ediyor. Havaların soğuması ile evlerimizde daha fazla vakit geçirmeye başlıyoruz. Bununla birlikte bulunduğumuz ortamın sıcaklık değerlerinin de arzu ettiğimiz düzeyde kalmasını isteriz. Bağlı termostat Smarther with Netatmo ile sadece basit bir dokunuşla ısıtma ve soğutmayı etkinleştirir ve sıcaklığı kontrol edebilirsiniz. Evinizden uzaktayken bile Home+Control uygulaması sayesinde, akıllı bir sıcaklık yönetimi düzeyine sahip olmak için kolayca programlar oluşturabilirsiniz.

Smarther With Netatmo

Evinizle her zaman bağlantıda olun

Apple Siri, Google Assistant ve Amazon Alexa  ile uyumlu çalışabilen Smarther with Netatmo ile evinizin akıllı telefonlarınız üzerinden uzaktan kontrol edebilir, ortamınızdaki nem seviyelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ek olarak ısıtma sisteminize Netatmo Akıllı Radyatör Vanaları ekleyerek her odada farklı sıcaklık seviyelerine ulaşmakta mümkün.

Enerji tüketiminizi kontrol edin

Enerji tasarrufu, ev yönetiminde çok önemli bir konudur. Smarther with Netatmo sayesinde Home + Control uygulaması ile sıcaklık ve ateşleme süresi izlenerek ısıtma tüketiminizi görüntüleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Böylelikle hem verimli kullanımını artırabilir hem de faturalarınızı kontrol altına alabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)